18th Cent. quite special bureau-cabinet in parquetry on its stand in ebonised and carved wood

Lot 565: 18th Cent. quite special bureau-cabinet in parquetry on its stand in ebonised and carved wood

DVC

October 22, 2016, 11:00 AM CET
Ghent, Belgium

Description: ZUID-OOST EUROPA - 18� EEUW vrij speciaal R�gence-secretairemeubel in parqueterie met afgeronde hoekstijlen een mooi getrapte kop en met twee deuren - op een ge�boniseerd en gesculpteerd onderstel met cabrioletpoten ENGLISH 18th Cent. quite special bureau-cabinet in parquetry on its stand in ebonised and carved wood
Accepted forms of payment: Wire Transfer
Shipping: to be arranged with the Auction House

Paintings, Furniture, Objets d'Art

DVC

Ghent, Belgium

31.0%
€0 €299 €20
€300 €699 €50
€700 €1,999 €100
€2,000 €6,999 €500
€7,000 €19,999 €1,000
€20,000+ €2,000
Shipping Terms: to be arranged with the Auction House