Lot 282: 19th Cent. Japanese bureau in wood with wellpreserved lacquerware with landscapes with aview of the Fuji volcano

Paintings, Furniture, Objets d'Art

by DVC

October 22, 2016

Ghent, Belgium

Description: JAPAN - 19� EEUW apart bureaumeubeltje in goedbewaard lakwerk met een fijnuitgewerkt decor met landschappen ondermeer met een zicht van de Fuji-vulkaan - met onderaan een open vak twee deuren en een openklapbaar schrijfblad & met opzet met 2 deuren
ENGLISH
19th Cent. Japanese bureau in wood with wellpreserved lacquerware with landscapes with aview of the Fuji volcano