Lot 991: AFRIKA/KONGO - 20° EEUW 2 'Lega'-maskers in hout met restanten van de originele polychromie en met typische hartvorm en amandelvormige ogen - hoogte : 16 en 13 1 cm - telkens gemonteerd uit een Belgische collectie (Oostende) ref : "Arts of Lega" van

DVC

November 28, 2016, 7:30 PM CET
Antwerp, Belgium
1 saved

Description: two African 'Lega' masks in wood with remains of the original polychromy
Accepted forms of payment: Wire Transfer
Shipping: to be arranged with the Auction House

Painting, Furniture, Objets d'Art

DVC

Antwerp, Belgium

31.0%
€0 €99 €10
€100 €299 €20
€300 €699 €50
€700 €1,999 €100
€2,000 €4,999 €200
€5,000 €6,999 €500
€7,000+ €1,000
Shipping Terms: to be arranged with the Auction House