Lot 985: AFRIKA/KONGO - 20° EEUW (of vroeger) 'Lega' -materniteitsbeeldje in mooi gepatineerde ivoor met de voorstelling van een vrouw met dikke buik hangende borsten typische amandelvormige ogen in een ovaal gezicht met scarificaties en met de armen

DVC

November 28, 2016, 7:30 PM CET
Antwerp, Belgium

Description: old African 'Lega' maternity sculpture in ivory with good patina
Accepted forms of payment: Wire Transfer
Shipping: to be arranged with the Auction House

Painting, Furniture, Objets d'Art

DVC

Antwerp, Belgium

31.0%
€0 €99 €10
€100 €299 €20
€300 €699 €50
€700 €1,999 €100
€2,000 €4,999 €200
€5,000 €6,999 €500
€7,000+ €1,000
Shipping Terms: to be arranged with the Auction House