Lot 962: AFRIKA - KONGO - 20ste EEUW oude kop van een scepter van een 'Bakongo'-hoofdman in zeer mooi gepatineerd hout met de voorstelling van een vrouwelijke figuur met ondermeer de klassieke haartooi en scarificaties - hoogte : 8 6 cm uit een Belgische

Painting, Furniture, Objets d'Art

by DVC

November 28, 2016

Antwerp, Belgium

  • AFRIKA - KONGO - 20ste EEUW oude kop van een scepter van een 'Bakongo'-hoofdman in zeer mooi gepatineerd hout met de voorstelling van een vrouwelijke figuur met ondermeer de klassieke haartooi en scarificaties - hoogte : 8 6 cm uit een Belgische

Description: old African 'Bakongo' head of a sceptre in wood with very nice patine