Lot 968C: AFRIKA/KONGO twee zeer fraaie zgn 'bibendum' - sculpturen van de 'lega' in mooi gepatineerde ivoor telkens met typisch hartvormig gelaat en gestileerde corpus met karakteristieke rondingen (waardoor de naam 'bibendum') - hoogte : telkens 9 4 cm uit

Painting, Furniture, Objets d'Art

by DVC

November 28, 2016

Antwerp, Belgium

  • AFRIKA/KONGO twee zeer fraaie zgn 'bibendum' - sculpturen van de 'lega' in mooi gepatineerde ivoor telkens met typisch hartvormig gelaat en gestileerde corpus met karakteristieke rondingen (waardoor de naam 'bibendum') - hoogte : telkens 9 4 cm uit

Description: two African 'bibendum'-sculptures of the 'Lega' in beautiful patinated ivory