Lot 957: ALASKA/INUIT - 20° EEUW vrij bijzondere walvisivoren Eskimo-sculptuur in de vorm van een staande man met een zeldzame grootte met typisch gestileerd gelaat en met vrij uitzonderlijke hoofdversiering - hoogte : 8 7 cm - gemonteerd volgens Dorothy

Painting, Furniture, Objets d'Art

by DVC

November 28, 2016

Antwerp, Belgium

  • ALASKA/INUIT - 20° EEUW vrij bijzondere walvisivoren Eskimo-sculptuur in de vorm van een staande man met een zeldzame grootte met typisch gestileerd gelaat en met vrij uitzonderlijke hoofdversiering - hoogte : 8 7 cm - gemonteerd volgens Dorothy

Description: rare Inuit male doll in ivory (whale)