Lot 955: ALASKA/INUIT - 20° EEUW vrij zeldzame Eskimo-sculptuur waarschijnlijk van de "Thule" van walvissenbeen met de voorstelling van een mannelijke sterrenkijker met mooie handen - hoogte : 7 2 cm - gemonteerd uit een Engelse collectie ref : "Arctic Arts

Painting, Furniture, Objets d'Art

by DVC

November 28, 2016

Antwerp, Belgium

  • ALASKA/INUIT - 20° EEUW vrij zeldzame Eskimo-sculptuur waarschijnlijk van de

Description: quite rare Inuit 'stargazer' sculpture probably 'Thule' in whalebone