ALBERT SAVERIJS (1886-1964)

Lot 319: ALBERT SAVERIJS (1886-1964)

Veilinghuis Bernaerts

October 25, 2016, 7:00 PM CET
Antwerp, Belgium
1 saved

Description: ALBERT SAVERIJS (1886-1964) Winter view of the Leie. Canvas. Signed 'Saverijs'. Provenance: Herentals, De Kunstkamer, 25.09.1994; Arthur Bax, Schilde 100 x 110 FRENCH ALBERT SAVERIJS (1886-1964) Vue de Deinze au bord de la Lys, en hiver. Toile. Signée 'Saverijs'. Provenance: Herentals, De Kunstkamer, 25.09.1994; Arthur Bax, Schilde 100 x 110 DUTCH ALBERT SAVERIJS (1886-1964) Deinze aan de Leie in de sneeuw. Doek. Getekend 'Saverijs'. Herkomst: Herentals, De Kunstkamer, 25.09.1994; Arthur Bax, Schilde 100 x 110

Accepted forms of payment: MasterCard, Visa, Wire Transfer
Shipping: TBA

Art & Antiques

Veilinghuis Bernaerts
October 25, 2016, 7:00 PM CET

Antwerp, Belgium

29.0%
€0 €59 €10
€60 €399 €20
€400 €999 €50
€1,000 €1,999 €100
€2,000 €4,999 €200
€5,000 €9,999 €500
€10,000 €49,999 €2,000
€50,000 €99,999 €5,000
€100,000+ €10,000
Shipping Terms: TBA
Credit Card: Payment by credit card is subject to an additional fee of 1.5%