Alphonse van Beurden (1854-1938)

Lot 63: Alphonse van Beurden (1854-1938) "La jalousie" Ivoire sculpt

Brussels Art Auctions

October 25, 2016, 2:00 PM CET
Sablon - Zavel, Belgium

Description: Alphonse van Beurden (1854-1938) "La jalousie" Ivoire sculpté. Signé. H. 45 cm.