Lot 950: CANADA/INUIT - 20° EEUW lot van een klein sjamanenmasker gemaakt van een rendier- of kariboeschedel met een gestileerd menselijk gelaat met glaskralen & een gemonteerde vishaak met een hermisferische vorm in been ijzer en getresseerde koord - 11 4 x

Painting, Furniture, Objets d'Art

by DVC

November 28, 2016

Antwerp, Belgium

  • CANADA/INUIT - 20° EEUW lot van een klein sjamanenmasker gemaakt van een rendier- of kariboeschedel met een gestileerd menselijk gelaat met glaskralen & een gemonteerde vishaak met een hermisferische vorm in been ijzer en getresseerde koord - 11 4 x

Description: lot with a small Inuit shaman's mask in bone with glass beads and a fishhook in iron bone and tressed cord

Browse more items