Christian Vogt Basel 1946 'The pair' Gesigneerd en

Lot 171: Christian Vogt Basel 1946 'The pair' Gesigneerd en

AAG

June 2, 2008, 2:00 PM CET
Amsterdam, Netherlands

Description: Christian Vogt Basel 1946 'The pair' Gesigneerd en gedateerd '87 r.o. Foto (Silverprint) 40 x 50 cm. NB: Documentatie verso Reclame Kunst Veiling, 8 september 1989 Particuliere collectie Literatuur: Museum Ludwig Keulen (2007). Fotografie van de 20e eeuw. Keulen:Taschen, pp. 710-713