Lot 1063: (Claus/ Bellmer) Hugo Claus/ Hans Bellmer, Een vrouw. (Antwerpen), Uitgever

Veilinghuis Bernaerts

October 27, 2016, 2:00 PM CET
Antwerp, Belgium
1 saved

Description: (Claus/ Bellmer) Hugo Claus/ Hans Bellmer, Een vrouw. (Antwerpen), Uitgeverij Jef Meert, 2001. Gr. in-fol. De cyclus van 14 gedichten 'Een Vrouw' uit de 'Oostakkerse Gedichten' (1955) met 20 prenten van Hans Bellmer. Het handschrift is in facsimile afgedrukt. Een van de 35 met de hand gen. ex. met orig. gesigneerde ets, nr. 1. Met een originele tekening en etsplaat én het originele handschrift van Hugo Claus. In grote orig. blauw linnen doos. Bijgevoegd: De Oostakkerse Gedichten. De Bezige Bij, 1952, 2e druk. (Claus/ Bellmer) Hugo Claus/ Hans Bellmer, Een vrouw. (Antwerpen), Uitgeverij Jef Meert, 2001. Gr. in-fol. De cyclus van 14 gedichten 'Een Vrouw' uit de 'Oostakkerse Gedichten' (1955) met 20 prenten van Hans Bellmer. Het handschrift is in facsimile afgedrukt. Een van de 35 met de hand gen. ex. met orig. gesigneerde ets, nr. 1. Met een originele tekening en etsplaat én het originele handschrift van Hugo Claus. In grote orig. blauw linnen doos. Bijgevoegd: De Oostakkerse Gedichten. De Bezige Bij, 1952, 2e druk. (Claus/ Bellmer) Hugo Claus/ Hans Bellmer, Een vrouw. (Antwerpen), Uitgeverij Jef Meert, 2001. Gr. in-fol. De cyclus van 14 gedichten 'Een Vrouw' uit de 'Oostakkerse Gedichten' (1955) met 20 prenten van Hans Bellmer. Het handschrift is in facsimile afgedrukt. Een van de 35 met de hand gen. ex. met orig. gesigneerde ets, nr. 1. Met een originele tekening en etsplaat én het originele handschrift van Hugo Claus. In grote orig. blauw linnen doos. Bijgevoegd: De Oostakkerse Gedichten. De Bezige Bij, 1952, 2e druk.

Accepted forms of payment: MasterCard, Visa, Wire Transfer
Shipping: TBA

Works on paper

Veilinghuis Bernaerts
October 27, 2016, 2:00 PM CET

Antwerp, Belgium

29.0%
€0 €59 €10
€60 €399 €20
€400 €999 €50
€1,000 €1,999 €100
€2,000 €4,999 €200
€5,000 €9,999 €500
€10,000 €49,999 €2,000
€50,000 €99,999 €5,000
€100,000+ €10,000
Shipping Terms: TBA
Credit Card: Payment by credit card is subject to an additional fee of 1.5%