Lot 348: F.VAN DEN EEDEN laat/fin XIX

Art & Antiques

by Veilinghuis Bernaerts

October 25, 2016

Antwerp, Belgium

Description: F.VAN DEN EEDEN laat/fin XIX
Tambourine painted in oil on canvas with a young woman dressed in black, reading a newspaper. Signed 'F Van den Eeden'.
Restored.
Diam.: 29.5
FRENCH
F.VAN DEN EEDEN laat/fin XIX
Tambourin peint à l'huile sur toile d'une jeune femme en noir lisant son journal. Signé 'F Van den Eeden'. Fente restaurée au milieu à droite.
Diam.: 29.5
DUTCH
F.VAN DEN EEDEN laat/fin XIX
Tamboerijn beschilderd in olieverf op doek met jonge vrouw in het zwart, de krant lezend. Getekend 'F Van den Eeden'. Gerestaureerde scheur rechtsmidden.
Diam.: 29.5