Fransk skola 1700-tal. Simson och lejonet. Olja på

Lot 754: Fransk skola 1700-tal. Simson och lejonet. Olja på

Auktionskammare Uppsala

January 31, 2012, 3:00 PM CET
Uppsala, Sweden

Decorative Sale

Auktionskammare Uppsala
January 31, 2012, 3:00 PM CET

Uppsala, Sweden