Lot 1327: GUY VANDENBRANDEN(1926) Portfolio with screenprints. One of the 75 num

Veilinghuis Bernaerts

October 27, 2016, 2:00 PM CET
Antwerp, Belgium

Description: GUY VANDENBRANDEN(1926) Portfolio with screenprints. One of the 75 numb. copies, this being nr. 43. Orig. folder, somewhat damaged. 700 x 500 mm GUY VANDENBRANDEN(1926) 'Porphryrogenetoi' (1976). Kunstmap met tekst van Henri-Floris Jespers en zeefdruk. Uitgegeven door vzw Vecu en de Antwerpse Lithographische Bibliotheek, 1976. Eén van de 75 gen. ex. (n°43). Zeefdruk getekend en gedateerd 'Guy Vandenbranden 76'. Map ietwat beschadigd. 700 x 500 mm GUY VANDENBRANDEN(1926) 'Porphryrogenetoi' (1976). Kunstmap met tekst van Henri-Floris Jespers en zeefdruk. Uitgegeven door vzw Vecu en de Antwerpse Lithographische Bibliotheek, 1976. Eén van de 75 gen. ex. (n°43). Zeefdruk getekend en gedateerd 'Guy Vandenbranden 76'. Map ietwat beschadigd. 700 x 500 mm

Accepted forms of payment: MasterCard, Visa, Wire Transfer
Shipping: TBA

Works on paper

Veilinghuis Bernaerts
October 27, 2016, 2:00 PM CET

Antwerp, Belgium

29.0%
€0 €59 €10
€60 €399 €20
€400 €999 €50
€1,000 €1,999 €100
€2,000 €4,999 €200
€5,000 €9,999 €500
€10,000 €49,999 €2,000
€50,000 €99,999 €5,000
€100,000+ €10,000
Shipping Terms: TBA
Credit Card: Payment by credit card is subject to an additional fee of 1.5%