Lot 1036: (Halcyon Press) John Milton, The Sonnets, both English and Italian. (Maastr

Veilinghuis Bernaerts

October 27, 2016, 2:00 PM CET
Antwerp, Belgium

Description: (Halcyon Press) John Milton, The Sonnets, both English and Italian. (Maastricht), The Halcyon Press (Stols), 1929. In-8°. 28 gen.pp. Een van de 30 met de hand gen. luxe-ex. 'on Imperial Japanese paper', waarvan de laatste 15 niet voor de handel, nr. XXVIII. Vage roestzweem.
Orig. volle bruine geitenlederen band, blinde filet als omkadering op de platten (doorlopend op de rug), rug op zeven ribben, kopsnede verguld (L. Malcorps). Rug wat gebleekt. In cassette.

(Van Schendel) Arthur Van Schendel, De Nederlanden. (Amsterdam), (Meulenhoff), 1945. In-8°. 58 gen.pp. Een van de 25 luxe ex. op Hollands, niet genummerd.
Orig. vol rode mar. band, vergulde filet als omkadering op de platten, initialen verguld op voorplat, vlakke rug, kopsnede verguld. In grijs linnen schuifdoos.

(Halcyon Press) John Milton, The Sonnets, both English and Italian. (Maastricht), The Halcyon Press (Stols), 1929. In-8°. 28 gen.pp. Een van de 30 met de hand gen. luxe-ex. 'on Imperial Japanese paper', waarvan de laatste 15 niet voor de handel, nr. XXVIII. Vage roestzweem.

Accepted forms of payment: MasterCard, Visa, Wire Transfer
Shipping: TBA

Works on paper

Veilinghuis Bernaerts
October 27, 2016, 2:00 PM CET

Antwerp, Belgium

29.0%
€0 €59 €10
€60 €399 €20
€400 €999 €50
€1,000 €1,999 €100
€2,000 €4,999 €200
€5,000 €9,999 €500
€10,000 €49,999 €2,000
€50,000 €99,999 €5,000
€100,000+ €10,000
Shipping Terms: TBA
Credit Card: Payment by credit card is subject to an additional fee of 1.5%