(Halcyon Press) John Milton, The Sonnets, both English and Italian. (Maastr

Lot 1037: (Halcyon Press) John Milton, The Sonnets, both English and Italian. (Maastr

Veilinghuis Bernaerts

October 27, 2016, 2:00 PM CET
Antwerp, Belgium

Description: (Halcyon Press) John Milton, The Sonnets, both English and Italian. (Maastricht), The Halcyon Press (Stols), 1929. In-8°. 28 gen.pp. Een van de 30 met de hand gen. luxe-ex. 'on Imperial Japanese paper', waarvan de laatste 15 niet voor de handel, nr. XXVIII. Vage roestzweem. Orig. volle bruine geitenlederen band, blinde filet als omkadering op de platten (doorlopend op de rug), rug op zeven ribben, kopsnede verguld (L. Malcorps). Rug wat gebleekt. In cassette. (Zilverdistel) Suster Bertken, Een boecxken gemaket van suster bertken die lvii jaren besloten heeft gheseten tot Utrecht in dye buerkercke. (Den Haag), (De Zilverdistel), (1918). Kl. in-8°. 20 pp. Oorspronkelijk verguld vol perkament met het Zilverdistel-vignet in goud op het voorplat. Met de hand gezet uit de Disteltype en gedrukt door J.F. van Royen in rood en zwart. Een van de 70 op de pers genummerde exemplaren, nr. 48. In schuifdoosje. De tweede Zilverdistel-uitgave, maar de eerste in het Disteltype, ontworpen door Lucien Pissarro. Nog steeds een verbluffende uitgave. (Halcyon Press) John Milton, The Sonnets, both English and Italian. (Maastricht), The Halcyon Press (Stols), 1929. In-8°. 28 gen.pp. Een van de 30 met de hand gen. luxe-ex. 'on Imperial Japanese paper', waarvan de laatste 15 niet voor de handel, nr. XXVIII. Vage roestzweem. Orig. volle bruine geitenlederen band, blinde filet als omkadering op de platten (doorlopend op de rug), rug op zeven ribben, kopsnede verguld (L. Malcorps). Rug wat gebleekt. In cassette.

Accepted forms of payment: MasterCard, Visa, Wire Transfer
Shipping: TBA

Works on paper

Veilinghuis Bernaerts
October 27, 2016, 2:00 PM CET

Antwerp, Belgium

29.0%
€0 €59 €10
€60 €399 €20
€400 €999 €50
€1,000 €1,999 €100
€2,000 €4,999 €200
€5,000 €9,999 €500
€10,000 €49,999 €2,000
€50,000 €99,999 €5,000
€100,000+ €10,000
Shipping Terms: TBA
Credit Card: Payment by credit card is subject to an additional fee of 1.5%