Lot 713: JACOBSEN, Sophus (1833-1912): 'Am See unter

Auktionshaus Dr. Hull

July 13, 2011, 10:00 AM CET
Köln, Germany

Description: JACOBSEN, Sophus (1833-1912): 'Am See unter Mondschein', signiert u.l., Öl/Lwd., 61 x 50 cm

Art & Antiques

Auktionshaus Dr. Hull
July 13, 2011, 10:00 AM CET

Köln, Germany