Lot 3: Krus, 6 st, saltglaserat stengods, Höganäs,

Hallands Auktionsverk

May 31, 2012, 4:00 PM CET
Halmstad, Sweden

Description: Krus, 6 st, saltglaserat stengods, Höganäs, 18-1900-tal, ngn nagg

Maanadsauktion

Hallands Auktionsverk
May 31, 2012, 4:00 PM CET

Halmstad, Sweden