Lot 753: Ljusstakar, ett par Gjutjärn. 1900-tal. Bemålade.

Auktionskammare Uppsala

March 27, 2012, 3:00 PM CET
Uppsala, Sweden

Description: Ljusstakar, ett par Gjutjärn. 1900-tal. Bemålade. H 45. Smärre slitage.

Decorative Sale

Auktionskammare Uppsala
March 27, 2012, 3:00 PM CET

Uppsala, Sweden