Lot 1467: MARTIN MANNIG Tyskland, fodd 1974 Herr Dark

Stockholms Auktionsverket

November 2, 2007, 10:00 AM CET
Stockholm, Sweden

Description: MARTIN MANNIG Tyskland, fodd 1974 Herr Dark Signerad och daterad Martin Mannig 2005. Olja pa duk, 70 x 55 cm. PROVENIENS: Galerie Gebr. Lehmann, Dresden Privatsamling, Stockholm Signed and dated. Oil on canvas.