Lot 3: Nils Olzon 1891-1953. Fjällandskap. Signerad Nils

Auktionskammare Uppsala

January 30, 2012, 3:00 PM CET
Uppsala, Sweden

Description: Nils Olzon 1891-1953. Fjällandskap. Signerad Nils Olzon. Olja på duk, 66 x 104.

Decorative Sale

Auktionskammare Uppsala
January 30, 2012, 3:00 PM CET

Uppsala, Sweden