Lot 904: NOORD-INDIA - 18°/19° EEUW sculptuur (hoogte : 19 cm) in witte makrana-marmer voorstellend het hoofd van Parvati de gezellin van Shiva in de zachte verschijningsvorm van de Indische moedergoding Devi. Dergelijke beelden werden gemaakt in opdracht

DVC

November 28, 2016, 7:30 PM CET
Antwerp, Belgium
1 saved

Description: 18th/19th Cent. North Indian 'Parvati' head sculpture in marble
Accepted forms of payment: Wire Transfer
Shipping: to be arranged with the Auction House

Painting, Furniture, Objets d'Art

DVC

Antwerp, Belgium

31.0%
€0 €99 €10
€100 €299 €20
€300 €699 €50
€700 €1,999 €100
€2,000 €4,999 €200
€5,000 €6,999 €500
€7,000+ €1,000
Shipping Terms: to be arranged with the Auction House