Lot 304: OPWIJRDA, R.J. De aard en samenstelling v.e. tal zoogenaamde geheimmiddelen

Classical Antiquity, Egyptology, Various Subjects

by Burgersdijk & Niermans

November 15, 2016

2311 RW Leiden, Netherlands

Description: OPWIJRDA, R.J. De aard en samenstelling v.e. tal zoogenaamde geheimmiddelen of geheime geneesmiddelen. 2e uitg. 1882. Owrps. (Cover a bit dam.). -- G.C. WITTSTEIN. De Geheim-Middelen. Bew. naar de tweede Hoogduitsche uitg. en verm. met de later onderzochte en Nederlandsche geheim-middelen. N.d. (=1868). Owrps. (Loosening, cover a bit dam.). -- PRACTICUS (?). Self-help. Practische handleiding tot het bereiden v.d. fijnste soorten likeuren, vruchtwijnen en sappen, bitters en elixers, reukwaters, alsmede cosmétische en hygiènische parfumerien. N.d. (c. 1870). Owrps. (Back cover fails, loose). -- 3 vols. Rare recipe booklets.
Estimated Price: € 80