Lot 929B: PAPOEASIE NIEUW-GUINEA - MIDDEN 20° EEUW mooie vooroudersculptuur van de Abelam in hout met de typische originele polychromie en met de voorstelling van een man met een vogel op het hoofd - hoogte : 120 cm - gemonteerd uit Franse collectie (Parijs)

DVC

November 28, 2016, 7:30 PM CET
Antwerp, Belgium
1 saved

Description: mid 20th Cent. Papoua New Guinean ancestral sculpture from the 'Abelam' in wood with polychromy
Accepted forms of payment: Wire Transfer
Shipping: to be arranged with the Auction House

Painting, Furniture, Objets d'Art

DVC

Antwerp, Belgium

31.0%
€0 €99 €10
€100 €299 €20
€300 €699 €50
€700 €1,999 €100
€2,000 €4,999 €200
€5,000 €6,999 €500
€7,000+ €1,000
Shipping Terms: to be arranged with the Auction House