Lot 1356: PHOTOGRAPHS: TERRY RICHARDSON USA född 1965

Stockholms Auktionsverket

May 4, 2011, 4:00 PM CET
Stockholm, Sweden

Description: PHOTOGRAPHS: TERRY RICHARDSON USA född 1965 Service Please, 2008 Signerad, daterad och numrerad på baksidan Terry Richardson 2008, 6/10. Färgfotografi, typ C, 47,5 x 32,5 cm. Signed, dated and numbered verso. Colour print, type C.

Photographs

Stockholms Auktionsverket
May 4, 2011, 4:00 PM CET

Stockholm, Sweden