Prachtig paar oorbellen met apart zeer elegant model in witgoud (18 karaat) met telkens drie witte (F/G) kwaliteitsbriljanten (Vs) (samen ca 0 60 kt wegend) waaraan een geajoureerd koepeltje bezet met briljant hangt en waarin een echte Tahiti-parel

Lot 508: Prachtig paar oorbellen met apart zeer elegant model in witgoud (18 karaat) met telkens drie witte (F/G) kwaliteitsbriljanten (Vs) (samen ca 0 60 kt wegend) waaraan een geajoureerd koepeltje bezet met briljant hangt en waarin een echte Tahiti-parel

DVC

November 27, 2016, 2:00 PM CET
Ghent, Belgium

Description: pair of earrings in white gold (18 carat) with ca 2 35 carat of high quality brilliants and real Tahiti-pearls
Accepted forms of payment: Wire Transfer
Shipping: to be arranged with the Auction House

Painting, Furniture, Objets d'Art

DVC

Ghent, Belgium

31.0%
€0 €99 €10
€100 €299 €20
€300 €699 €50
€700 €1,999 €100
€2,000 €4,999 €200
€5,000 €6,999 €500
€7,000+ €1,000
Shipping Terms: to be arranged with the Auction House