Lot 106: Roger Raveel (1921-2013) Waterbeeld, 1979 Acrylique et miroir sur toile.

Belgium Art & Design

by Cornette de Saint-Cyr-Bruxelles

December 12, 2016

Bruxelles, Belgium

Roger Raveel (1921-2003) Please Register/Login to access your Invaluable Alerts

Description: Roger Raveel (1921-2013) Waterbeeld, 1979 Acrylique et miroir sur toile. Signé en bas à droite. Acrylverf en spiegel op doek. Rechtsonderaan gesigneerd. 166 x 285 cm

Exhibited: Exposition/Tentoonstelling Schwimmende Plastik , Wilhelm-Lehmbruck Museum, Duisburg, 14-08/14-10-1979.

Literature: Bibliographie/Bibliografie: Schwimmende Plastik, Wilhelm-Lehmbruck Museum, Duisburg, 1979 Carlos Alleene, Roger Raveel , een verschrikkelijk mooi leven , 2006, deel II, p.470-474 Carlos Alleene, De tijd, de zee en Oostende: een verborgen schat , 2007, p. 111 Provenance/Herkomst : Collection privée/Privé collectie. Un certificat d’Octave Scheire en date du 19 avril 2015 sera remis à l’acquéreur