Lot 4: SANDOR KANTOR vroege Art Deco-balustervaas met

DVC

October 23, 2012
Ghent, Belgium

Description: SANDOR KANTOR vroege Art Deco-balustervaas met twee grepen in handgedraaid aardewerk met tweelagige glazuur met craquelé-glazuur - hoogte : 28 cm - ca. 1915/20 gemerkt
early Art Deco-vase in marked earthenware

Antiques

DVC
October 23, 2012, 7:30 PM CET

Ghent, Belgium