Lot 1075: (Seuphor) Michel Seuphor, Seuphorismes. (Gent), De Prentenier, 1988. In-4°.

Veilinghuis Bernaerts

October 27, 2016
Antwerp, Belgium

Description: (Seuphor) Michel Seuphor, Seuphorismes. (Gent), De Prentenier, 1988. In-4°. Een van de 30 met hand gen. ex., nr. 9. Met gesigneerde ets. Orig. grijs linnen band, stofwikkel (origineel?).

(Seuphor) Guido Gezelle - Paul van Ostaijen - Michel Seuphor. Woord Muziek. (Gent), De Prentenier, (1995). In-4°. Een van de 25 met de hand gen. ex. op Kozo, niet voor de handel, nr. XVII. Orig. omslag en doos.

(Seuphor) Michel Seuphor, Seuphorismes. (Gent), De Prentenier, 1988. In-4°. Een van de 30 met hand gen. ex., nr. 9. Met gesigneerde ets. Orig. grijs linnen band, stofwikkel (origineel?).

Accepted forms of payment: MasterCard, Visa, Wire Transfer
Shipping: TBA

Works on paper

Veilinghuis Bernaerts
October 27, 2016, 2:00 PM CET

Antwerp, Belgium

29.0%
€0 €59 €10
€60 €399 €20
€400 €999 €50
€1,000 €1,999 €100
€2,000 €4,999 €200
€5,000 €9,999 €500
€10,000 €49,999 €2,000
€50,000 €99,999 €5,000
€100,000+ €10,000
Shipping Terms: TBA
Credit Card: Payment by credit card is subject to an additional fee of 1.5%