Lot 3505: Stel groen-grijze papier-maché lakvazen met

Zeeuws Veilinghuis

December 11, 2012, 10:30 AM CET
4331 PX Middelburg, Netherlands

Description: Stel groen-grijze papier-maché lakvazen met vergulding aan de binnenkant, op houten sokkel. China/Japan, 19e eeuw. H. 37,5 cm.

Asian Art

Zeeuws Veilinghuis