Lot 834: THAILAND - KONINKRIJK CHIANG SAEN - 17°/18° EEUW zeer goede sculptuur in brons met goedbewaarde dorure en met verfijnde detailuitwerking in de gewaden : " Zittende Boeddha" - met ogen ingelegd met parelmoer - hoogte : 79 cm

DVC

November 28, 2016, 7:30 PM CET
Antwerp, Belgium
1 saved

Description: 17th/18th Cent. 'Chiang Saen' sculpture in bronze with well preserved guilding and inlaid eyes
Accepted forms of payment: Wire Transfer
Shipping: to be arranged with the Auction House

Painting, Furniture, Objets d'Art

DVC

Antwerp, Belgium

31.0%
€0 €99 €10
€100 €299 €20
€300 €699 €50
€700 €1,999 €100
€2,000 €4,999 €200
€5,000 €6,999 €500
€7,000+ €1,000
Shipping Terms: to be arranged with the Auction House