Lot 22: Théophile Emile Achille (Theo) de Bock Den Haag

AAG

December 2, 2009
Amsterdam, Netherlands

Description: Théophile Emile Achille (Theo) de Bock Den Haag 1851 - Haarlem 1904 Boerderij met hooiberg Gesigneerd r.o. en getiteld verso Olieverf op doek, 28,5 x 44,5 cm.

The Hague Art in Pulchri Studio, The Hague

AAG
December 2, 2009, 12:00 AM CET

Amsterdam, Netherlands