Lot 863: TIBET - 17°/18° EEUW twee mooie gespen van hoge kwaliteit (gedragen door de aristocratie) in ijzer goud en zilver bezet met koraal en turkoois - met centrale cirkelvorm geraffineerd arabeskendecor - 7 5 x 6 cm - met centraal een cirkel met

DVC

November 28, 2016, 7:30 PM CET
Antwerp, Belgium
2 saved

Description: two 17th/18th Cent. buckles in iron gold and silver with coral and turquoise
Accepted forms of payment: Wire Transfer
Shipping: to be arranged with the Auction House

Painting, Furniture, Objets d'Art

DVC

Antwerp, Belgium

31.0%
€0 €99 €10
€100 €299 €20
€300 €699 €50
€700 €1,999 €100
€2,000 €4,999 €200
€5,000 €6,999 €500
€7,000+ €1,000
Shipping Terms: to be arranged with the Auction House