Lot 852: TIBET - 18°/19° EEUW sculptuur in vuurverguld vol koper (hoogte : 51 cm) voorstellend "Vairocana" - de gekroonde Boeddha - gezeten in dhyanasana (meditatie- of lotushouding) op een dubbele lotustroon de handen voor de borst in dharmacakra mudra

DVC

November 28, 2016, 7:30 PM CET
Antwerp, Belgium

Description: 18th/19th Cent. Tibetan "Vairocana" sculpture in guilded brass
Accepted forms of payment: Wire Transfer
Shipping: to be arranged with the Auction House

Painting, Furniture, Objets d'Art

DVC

Antwerp, Belgium

31.0%
€0 €99 €10
€100 €299 €20
€300 €699 €50
€700 €1,999 €100
€2,000 €4,999 €200
€5,000 €6,999 €500
€7,000+ €1,000
Shipping Terms: to be arranged with the Auction House