Lot 859: TIBET - 19° EEUW elegant en goed geproportioneerd beeld in een gedoreerd metaallegering (hoogte: 37 cm) : "Shyamatara" (de "groene" Tarana (meditatiehouding) met het rechterhand in varada-mudra (schenkingsgebaar) en het linker in vitarka-mudra

DVC

November 28, 2016, 7:30 PM CET
Antwerp, Belgium
2 saved

Description: 19th Cent. Tibetan "Green Tara" sculpture in a guilded metal alloy
Accepted forms of payment: Wire Transfer
Shipping: to be arranged with the Auction House

Painting, Furniture, Objets d'Art

DVC

Antwerp, Belgium

31.0%
€0 €99 €10
€100 €299 €20
€300 €699 €50
€700 €1,999 €100
€2,000 €4,999 €200
€5,000 €6,999 €500
€7,000+ €1,000
Shipping Terms: to be arranged with the Auction House