Lot 855: TIBET - 19° EEUW (of vroeger) uitzonderlijk paar (!!) tempeltrompetten in massief zilver en goud met de karakteristieke uitschuifbare vorm en versierd met rijke en fijne ornamentiek - worden slechts tijdens zeer speciale gelegenheden gebruikt -

DVC

November 28, 2016, 7:30 PM CET
Antwerp, Belgium
1 saved

Description: rare pair of 19th Cent. (or older) Tibetan trumpets in silver and gold
Accepted forms of payment: Wire Transfer
Shipping: to be arranged with the Auction House

Painting, Furniture, Objets d'Art

DVC

Antwerp, Belgium

31.0%
€0 €99 €10
€100 €299 €20
€300 €699 €50
€700 €1,999 €100
€2,000 €4,999 €200
€5,000 €6,999 €500
€7,000+ €1,000
Shipping Terms: to be arranged with the Auction House