Lot 1: Urna, porslin, empirestil, 1900-talets 1 hälft,

Hallands Auktionsverk

May 31, 2012, 4:00 PM CET
Halmstad, Sweden

Description: Urna, porslin, empirestil, 1900-talets 1 hälft, förgylld och polykrom dekor, Vincenneslikn märke, h 32 cm

Maanadsauktion

Hallands Auktionsverk
May 31, 2012, 4:00 PM CET

Halmstad, Sweden