Lot 3501: Vierkante porseleinen juwelenbox met blauw floraal

Zeeuws Veilinghuis

December 11, 2012, 10:30 AM CET
4331 PX Middelburg, Netherlands

Description: Vierkante porseleinen juwelenbox met blauw floraal decor en emblemen, gemerkt met 4-karaktermerk, China, 19e eeuw. HxB: 8,5 x 9,5 cm.

Asian Art

Zeeuws Veilinghuis