well preserved 19th Cent. Russian festivity days icon

Lot 338: well preserved 19th Cent. Russian festivity days icon

DVC

October 22, 2016, 11:00 AM CET
Ghent, Belgium
1 saved

Description: CENTRAAL RUSLAND - 19� EEUW goedbewaarde zgn feestdagenikoon van zeer fijne kwaliteit volledig uitgevoerd op bladgoud - 35 x 31 rond het centrale Paasfeest (ook 'Anastasis' 'Verrijzenis van Christus'... genoemd) zijn de 12 belangrijkste feesten van het orthodox kerkelijk jaar weergegeven ENGLISH well preserved 19th Cent. Russian festivity days icon
Accepted forms of payment: Wire Transfer
Shipping: to be arranged with the Auction House

Paintings, Furniture, Objets d'Art

DVC

Ghent, Belgium

31.0%
€0 €299 €20
€300 €699 €50
€700 €1,999 €100
€2,000 €6,999 €500
€7,000 €19,999 €1,000
€20,000+ €2,000
Shipping Terms: to be arranged with the Auction House