Michael Bastow Sold at Auction Prices

b. 1943 -

      • MICHAEL BASTOW (°1943)
        Jun. 20, 2024

        MICHAEL BASTOW (°1943)

        Est: €1,500 - €2,000

        Nude studies. Series of five. Pastel. Signed "Bastow. We join: two books: 1. 'Michael Bastow. Pastels 1986-1991,' Galerie Alain Blondel, Paris, 1991. 2. Marc Augé, 'Bastow: Pastels et dessins. La piscine et l'atelier', Galerie Alain Blondel, Paris, 1998 Description FR Nu. Pastel. Série de cinq. Signés. On joint: 1. Michael Bastow. Pastels 1986-1991, Galerie Alain Blondel, Paris, 1991. 2. Marc Augé, Bastow: Pastels et dessins. La piscine et l'atelier, Galerie Alain Blondel, Paris, 1998 Beschrijving NL Naakt. Pastel. Reeks van vijf. Gesigneerd. Bijgevoegd: 1. Michael Bastow. Pastels 1986-1991, Galerie Alain Blondel, Parijs, 1991. 2. Marc Augé, 'Bastow: Pastels et dessins. La piscine et l'atelier', Galerie Alain Blondel, Parijs, 1998

      • BASTOW MICHAEL (1943-)
        Oct. 24, 2023

        BASTOW MICHAEL (1943-)

        Est: €200 - €400

        Intimacy

        Campo & Campo
      • MICHAEL BASTOW (°1943)
        Apr. 27, 2023

        MICHAEL BASTOW (°1943)

        Est: €100 - €150

        Box met zeven gedichten door Freddy De Vree en zeven linosneden door Michael Bastow. Uitgegeven door de auteur, s.d.. Gelimiteerde uitgave genummerd 6/7. Met handtekeningen van de kunstenaar. Volledig met twee originele pasteltekeningen, oblong album met ingeplakte foto's en damesslip. In originele blauw linnen uitgeversbox. Bijgevoegd van dezelfde: Erotische scène. Linosnede. Getekend in potlood. Kader. (490 x 640 mm/ 540 x 685 mm) Description FR Box contenant poèmes, gravures sur lino, deux pastels et photos, slip. On joint: gravure sur lino. Beschrijving NL 'Ex voto'. Box met zeven gedichten door Freddy De Vree en zeven linosneden door Michael Bastow. Uitgegeven door de auteur, s.d.. Gelimiteerde uitgave, genummerd 6/7. Met handtekeningen van de kunstenaars. Volledig met twee originele pasteltekeningen, oblong album met ingeplakte foto's en damesslip. In originele blauw linnen uitgeversbox. Bijgevoegd van dezelfde: Erotische scène. Linosnede. Getekend in potlood. Kader. (490 x 640 mm/ 540 x 685 mm)

      • Painting mixed media pastel - Tree - signed BASTOW Michael
        Apr. 02, 2023

        Painting mixed media pastel - Tree - signed BASTOW Michael

        Est: €100 - €200

        Tableau technique mixte pastel -Arbre- signé *BASTOW M.* (Michael) (1943) 75x55cm cadre bois Painting mixed media pastel - Tree - signed BASTOW Michael

        Monsantic.com
      • MICHAEL BASTOW (BORN 1943)
        Mar. 21, 2023

        MICHAEL BASTOW (BORN 1943)

        Est: €250 - €300

        Michael BASTOW (born 1943) White bowl, blue bowl, large brown bowl, 1980 suite of three pencil drawings, signed and dated Exhibition: "Mike Bastow", Palais des Beaux-Arts, Brussels, April 1980 framed H: 33.5 cm W: 24 cm

        Haynault
      • Michael Bastow (b. 1943): Dos No. 1; Dos No. 2; and Untitled
        Dec. 07, 2022

        Michael Bastow (b. 1943): Dos No. 1; Dos No. 2; and Untitled

        Three pastel on paper, 1996, all signed 'Bastow' lower right, two with labels from Ruth Zeiger Fine Art, NY. 18 1/2 x 17 1/4 in. (sheet), 22 x 20 3/4 in. (frame), 22 x 14 1/4 in. (sheet), 24 1/2 x 17 in. (frame), 15 1/2 x 12 3/4 in. (sheet), 22 1/2 x 19 1/4 in. (frame).

        Stair
      • Michael Bastow (b. 1943): L'Amie Americaine
        Dec. 07, 2022

        Michael Bastow (b. 1943): L'Amie Americaine

        Pastel on paper, 1996, unsigned, with label from Ruth Zeigler Fine Art, NY. 19 3/4 x 12 1/2 in. (sheet), 28 x 20 1/2 in. (frame).

        Stair
      • Michael Bastow (b. 1943): The Dancer; and Heike Cradling her Knee
        Nov. 17, 2022

        Michael Bastow (b. 1943): The Dancer; and Heike Cradling her Knee

        Two pastel on paper, 1996, signed 'Bastow' lower right and left, both with labels from Ruth Zeigler Fine Art, NY. 19 3/4 x 12 3/4 in. (sheet), 28 x 20 3/4 in. (frame), 20 x 12 1/2 in. (sheet), 28 x 20 1/2 in. (frame).

        Stair
      • Michael Bastow (b. 1943): The Large Leather Sofa; and Nude
        Nov. 17, 2022

        Michael Bastow (b. 1943): The Large Leather Sofa; and Nude

        Two pastel on paper, c. 1996, signed 'Bastow' lower left and right, Large Leather Sofa with label from Ruth Zeigler Fine Arts, NY. 25 1/2 x 19 3/4 in. (sheet), 28 1/4 x 22 3/4 in. (frame), 12 1/2 x 16 1/2 in. (sheet), unframed.

        Stair
      • Michael Bastow (b. 1943): The White Shawl; and Blanche Sleeping
        Nov. 17, 2022

        Michael Bastow (b. 1943): The White Shawl; and Blanche Sleeping

        Two pastel on paper, 1996, both signed 'Bastow' lower right, with labels from Ruth Zeigler Fine Art, NY. 13 x 19 3/4 in. (sheet), 21 x 28 in. (frame), 25 3/4 x 19 3/4 in. (sheet), 28 1/4 x 22 3/4 in. (frame).

        Stair
        Oct. 16, 2022

        Est: €300 - €500

        BASTOW MICHAEL (° 1943) (UK) pastel : "Zittend naakt" - 65 x 50 getekend Michael Bastow signed pastel of a sitting nude woman

        DVC
      • Michael Bastow (1943-) Liggend naakt, gesigneerd r.o., krijt en aquarel op papier, 64
        Jun. 28, 2022

        Michael Bastow (1943-) Liggend naakt, gesigneerd r.o., krijt en aquarel op papier, 64

        Est: €400 - €800

        Michael Bastow (1943-) Liggend naakt, gesigneerd r.o., krijt en aquarel op papier, 64,5 x 101 cm, incl. lijst 105 x 142 cm

        Veilinghuis Van Spengen
      • BASTOW Michael (1943) - "Le peintre et son modèle" pastel sur papier. Signé en bas à gauche Basto
        Nov. 18, 2020

        BASTOW Michael (1943) - "Le peintre et son modèle" pastel sur papier. Signé en bas à gauche Basto

        Est: €400 - €600

        BASTOW Michael (1943) "Le peintre et son modèle" pastel sur papier. Signé en bas à gauche Bastow. Ecole britannique. (*). Dim.:+/-105x98cm.

      • [BASTOW, Michael] CLAUS, Hugo – Zij caurisurata pancasika
        Oct. 04, 2019

        [BASTOW, Michael] CLAUS, Hugo – Zij caurisurata pancasika

        Est: €900 - €1,400

        32,5 cm. Met een grote originele aquarel van Michael BASTOW (°1943) en tien lithografieën op Arches. De gedichten gedrukt op een handpers op Senkwa papier. Beperkte gesigneerde en genummerde oplage van 110 exx., waarvan 10 hors commerce, waarvan 25 genummerd 1 t/m 25, voorzien van een originele aquarel, dit is exemplaar nr. 1, gesigneerd door de dichter en de kunstenaar. Losbladig in een grijze linnen omslag (met blinddruk), titel verguld op de rug, linnen beschermdoos. Bijgevoegd: proefdruk van een lino van dezelfde kunstenaar Ex libris Aloys Vertongen. Zie: Hugo Claus voor twaalf lezers en een snurkende recensent, 223

        Auctions Van de Wiele
      • Michael Bastow; Danseuse nue
        Jul. 16, 2018

        Michael Bastow; Danseuse nue

        Est: R4,000 - R7,000

        Michael Bastow British 1943- Danseuse nue signed mixed media 31 by 46cm excluding frame; 52,5 by 66,5 by 1,5cm including frame

        Strauss & Co
      • MICHAEL BASTOW (°1943)Fellatio. Pastel. Signed. Mounted on cardboard support. 350 x 350 mm (760 x 570 mm)
        Oct. 12, 2017

        MICHAEL BASTOW (°1943)Fellatio. Pastel. Signed. Mounted on cardboard support. 350 x 350 mm (760 x 570 mm)

        Est: €100 - €200

        MICHAEL BASTOW (°1943) Fellatio. Pastel. Signed. Mounted on cardboard support. 350 x 350 mm (760 x 570 mm) MICHAEL BASTOW (°1943) Fellatio. Pasteltekening op geschept en gescheurd papier. Getekend 'Bastow'. Gemonteerd op kartonnen drager. 350 x 350 mm (760 x 570 mm)

      • MICHAEL BASTOW (°1943)/ FREDDY DE VREE (1939-2004)Ex-voto. Portfolio with seven poems and linocuts by De Vree and Bastow. From an edition of seven copies, this being nr. 5. Orig. box. 790 x 590 x 80 mm
        Oct. 12, 2017

        MICHAEL BASTOW (°1943)/ FREDDY DE VREE (1939-2004)Ex-voto. Portfolio with seven poems and linocuts by De Vree and Bastow. From an edition of seven copies, this being nr. 5. Orig. box. 790 x 590 x 80 mm

        Est: €350 - €500

        MICHAEL BASTOW (°1943)/ FREDDY DE VREE (1939-2004) Ex-voto. Portfolio with seven poems and linocuts by De Vree and Bastow. From an edition of seven copies, this being nr. 5. Orig. box. 790 x 590 x 80 mm MICHAEL BASTOW (°1943)/ FREDDY DE VREE (1939-2004) Ex voto. Box met zeven gedichten door Freddy De Vree en zeven linosneden door Michael Bastow. Uitgegeven door de auteur, z.d.. Gelimiteerde uitgave 5/7, ac. Met handtekeningen van de kunstenaar en opdracht 'Voor Hugo'. Volledig met originele pasteltekening gemonteerd in bovenste gedeelte van linnen opbergbox én damesslip. 790 x 590 x 80 mm

      • MICHAEL BASTOW(1943) Seated lady. Black pencil. Signed. Framed.
        Oct. 27, 2016

        MICHAEL BASTOW(1943) Seated lady. Black pencil. Signed. Framed.

        Est: €100 - €150

        MICHAEL BASTOW(1943) Seated lady. Black pencil. Signed. Framed. 410 x 290 mm MICHAEL BASTOW(1943) Zittende dame. Zwart potlood. Getekend 'Bastow'. In kader. 410 x 290 mm MICHAEL BASTOW(1943) Femme assise. Crayon noir. Signé. Encadré. 410 x 290 mm

      • Michael Bastow, British b.1943- Kneeling Nude; oil on canvas
        Jul. 25, 2015

        Michael Bastow, British b.1943- Kneeling Nude; oil on canvas

        Est: £50 - £80

        Michael Bastow, British b.1943- Kneeling Nude; oil on canvas, 50x40cm (may be subject to Droit de Suite)

        Roseberys
      • Michael Bastow, British b.1943- Kneeling Nude; oil
        May. 16, 2015

        Michael Bastow, British b.1943- Kneeling Nude; oil

        Est: £80 - £120

        Roseberys
        Apr. 25, 2015

        Est: £150 - £200

        Roseberys