Herman Berserik Sold at Auction Prices

      • Poster by Herman Berserik - Rijkspostspaarbank Jeugdspaaractie
        Feb. 10, 2024

        Poster by Herman Berserik - Rijkspostspaarbank Jeugdspaaractie

        Est: €60 - €120

        Rijkspostspaarbank Jeugdspaaractie - 60x82, 1954 by Herman Berserik (1921-2002)

        Van Sabben Poster Auctions
      • Hermanus Berserik (1921-2002)
        Feb. 08, 2024

        Hermanus Berserik (1921-2002)

        Est: €50 - €100

        Hermanus Berserik (1921-2002) ‘De Koe van Carla’, gedateerd in de plaat ‘1986’, gesigneerd in potlood ‘Berserik’ en genummerd ‘150/175’ midden onder.

        Vendu Rotterdam
        Dec. 14, 2023

        Hermanus Berserik (1921-2002)

        Est: €50 - €100

        Hermanus Berserik (1921-2002) ‘De Koe van Carla’, gedateerd in de plaat ‘1986’, gesigneerd in potlood ‘Berserik’ en genummerd ‘144/175’ midden onder.

        Vendu Rotterdam
        Dec. 14, 2023

        Hermanus Berserik (1921-2002)

        Est: €50 - €100

        Hermanus Berserik (1921-2002) Zonder titel, gesigneerd in potlood l.o., en gedateerd 1971, geannoteerd ‘druk voor Rita’ r.o.

        Vendu Rotterdam
        Dec. 14, 2023

        Hermanus Berserik (1921-2002)

        Est: €100 - €200

        Hermanus Berserik (1921-2002) Zonder titel, gesigneerd en gedateerd 1985 in de druk. gesigneerd met potlood m.o.

        Vendu Rotterdam
      • Herman Berserik (Dutch 1921 - 2002). Harlequin with accordion, 1943.
        Dec. 11, 2023

        Herman Berserik (Dutch 1921 - 2002). Harlequin with accordion, 1943.

        Est: €2,000 - €3,000

        Herman Berserik (Dutch 1921 - 2002) Harlequin with accordion, 1943 gouache on paper laid down on board signed and dated 'Berserik.'43' (lower left) image size 30.5 x 18.5 cm., frame size 42.5 x 30.5 cm.

        Adams Amsterdam Auctions
      • Berserik, Herman (1921-2002). Zelfportret met stilleven.
        Nov. 23, 2023

        Berserik, Herman (1921-2002). Zelfportret met stilleven.

        Est: €100 - €150

        Berserik, Herman (1921-2002). Zelfportret met stilleven. Etching, 36x43 cm., signed "Berserik", "1968-1969" and "2e staat 3/8" in pencil, signed "Berserik" in the plate. - Some foxed spots. = Overzichtstentoonstelling Hermanus Berserik (1973), no. 124. Rare.

        Bubb > Kuyper: Auctioneers of Books, Fine Arts & Manuscripts
      • Berserik, Herman (1921-2002). Zelfportret in atelier.
        Nov. 23, 2023

        Berserik, Herman (1921-2002). Zelfportret in atelier.

        Est: €300 - €500

        Berserik, Herman (1921-2002). Zelfportret in atelier. Etching and aquatint on zinc, 29,6x38,3 cm., signed "Berserik 1960" and "12/20" in pencil, signed "Berserik" in the plate. = Hermanus Berserik, Drie en veertig etsen (...), p.29. SEE ILLUSTRATION PLATE V.

      • Berserik, Herman (1921-2002). "Zeg maar dàg met je handje".
        Nov. 23, 2023

        Berserik, Herman (1921-2002). "Zeg maar dàg met je handje".

        Est: €60 - €80

        Berserik, Herman (1921-2002). "Zeg maar dàg met je handje". Etching and aquatint, 1977, 26x42 cm., signed "Berserik" and "111/200" in pencil. - Slightly yellowed. = H. Berserik, Drie en veertig etsen (Rijswijk, 1981), p.15 and 44: 6th and final state.

      • Berserik, Herman (1921-2002). "Veere. Veere. Bruinisse. Katseveer".
        Nov. 23, 2023

        Berserik, Herman (1921-2002). "Veere. Veere. Bruinisse. Katseveer".

        Est: €100 - €150

        Berserik, Herman (1921-2002). "Veere. Veere. Bruinisse. Katseveer". Etching, 29,5x29,7cm., signed "Berserik" in pencil, titled in the plate. - Perforation holes in left margin; trifle foxed.

      • Berserik, Herman (1921-2002). "Tennis".
        Nov. 23, 2023

        Berserik, Herman (1921-2002). "Tennis".

        Est: €120 - €150

        Berserik, Herman (1921-2002). "Tennis". Etching and aquatint, 24,5x30,2 cm., signed "Berserik" and "69/75" in pencil, titled and "1966" in the plate. = H. Berserik, Drie en veertig etsen (Rijswijk, 1981), p.32: "75 exemplaren in opdracht van de Haagse Kunstkring". AND 3 others commissioned by the Haagse Kunstkring, i.a. Marijke DE WIT, "3 figuren" (etching, signed, titled and "69/75" in pencil) and Hubertus MENGELS, "Sprookje speciaal" (silkscreen, signed, titled, "66" and "61/75" in pencil).

      • Berserik, Herman (1921-2002). (Still life of a basket with bread).
        Nov. 23, 2023

        Berserik, Herman (1921-2002). (Still life of a basket with bread).

        Est: €1,000 - €1,500

        Berserik, Herman (1921-2002). (Still life of a basket with bread). Oil on canvas, 40x40 cm., signed and dated "Berserik 1989" in upper margin of painting and on mounted ticket (with address) on verso, framed. = SEE ILLUSTRATION PLATE V.

      • Berserik, Herman (1921-2002). (Self-portrait).
        Nov. 23, 2023

        Berserik, Herman (1921-2002). (Self-portrait).

        Est: €100 - €150

        Berserik, Herman (1921-2002). (Self-portrait). Lithograph, 1969, ±24,5x29 cm., signed "Berserik" and "29/60" in pencil, signed "Berserik 1969" on the stone. Wortel, Ans (1929-1996). "Ik houd m'n hart vast voor 't land waar de knechten de baas zijn..." Etching and aquatint, 24,7x39,2 cm., signed "A. Wortel" and "119-150" in pencil, titled below in silkscreen[?].

      • Berserik, Herman (1921-2002). "Kasteel Oost".
        Nov. 23, 2023

        Berserik, Herman (1921-2002). "Kasteel Oost".

        Est: €80 - €100

        Berserik, Herman (1921-2002). "Kasteel Oost". Etching and aquatint, printed in brown, 21x34,5 cm., signed "Berserik" and "23/24" in pencil, signed "Berserik", titled and "1984" in the plate. - AND 2 other prints by the same, i.a. "Appel in kastje".

      • Berserik, Herman (1921-2002). (Fireplace).
        Nov. 23, 2023

        Berserik, Herman (1921-2002). (Fireplace).

        Est: €80 - €100

        Berserik, Herman (1921-2002). (Fireplace). Etching, 34,5x21 cm., signed "Berserik" and "11/20" in pencil, signed "Berserik" and "27 juni 1982" in the plate. Idem. "Marken". Etching, 19,8x20,5 cm., signed "Berserik" and "20/24" in pencil, titled and "1980" in the plate. - AND a lithograph by the same.

      • Berserik, Herman (1921-2002). "Duiven melker".
        Nov. 23, 2023

        Berserik, Herman (1921-2002). "Duiven melker".

        Est: €80 - €100

        Berserik, Herman (1921-2002). "Duiven melker". Etching, 16x21,5 cm., signed "Berserik", titled, "proef" and "1962" in pencil, signed in the plate. - Trifle yellowed. = Rare.

      • Berserik, Herman (1921-2002). (Doll).
        Nov. 23, 2023

        Berserik, Herman (1921-2002). (Doll).

        Est: €100 - €150

        Berserik, Herman (1921-2002). (Doll). Handcol. lithograph, 28x15 cm., signed "Berserik", "Ingekleurde proefdruk", "Voor de vijftig van Stientje" and "1976" in pencil, signed and "1975" on the stone.

        Oct. 18, 2023

        Hermanus Berserik (1921-2002)

        Est: €1,000 - €1,500

        Hermanus Berserik (1921-2002), Luikse kan in landschap ( Liège jug in landscape), signed and dated 'Berserik 1992' (lower left), signed and dated again and titled (on an artist's label on the reverse of the frame), acrylic on wood, in the artist's frame, 30x30,5 cm (incl. frame),

      • Herman Berserik (1921-2002)
        Oct. 12, 2023

        Herman Berserik (1921-2002)

        Est: €100 - €200

        Herman Berserik (1921-2002) “Boeien”, genummerd 39/100, gesigneerd en gedateerd '79 m.o.

        Vendu Rotterdam
      • Hermanus Berserik (1921 - 2002) Vuurtoren op pier
        Sep. 25, 2023

        Hermanus Berserik (1921 - 2002) Vuurtoren op pier

        Est: €80 - €120

        Ets VAEVO, l.b. in de plaat en r.o. gesigneerd en gedateerd 1961. B 33.5 x 43 cm / 52 x 60 cm

        Veilinghuis Onder de Boompjes
      • Poster by Herman Berserik - KLM Europe (DC-8)
        Jul. 29, 2023

        Poster by Herman Berserik - KLM Europe (DC-8)

        Est: €90 - €180

        KLM Europe (DC-8) - 64x102, 1959 by Herman Berserik (1921-2002)

        Van Sabben Auctions
      • Hermanus Berserik (1921-2002) Figuren op pier met vuurtoren, gesigneerd r.o
        Jun. 27, 2023

        Hermanus Berserik (1921-2002) Figuren op pier met vuurtoren, gesigneerd r.o

        Est: €100 - €150

        Hermanus Berserik (1921-2002) Figuren op pier met vuurtoren, gesigneerd r.o., ets, 3,5 x 43 cm -uitgave voor VAEVO-

        Veilinghuis Van Spengen
      • Hermanus Berserik (1921 - 2002) Zelfportret met hoed en hand
        Jun. 19, 2023

        Hermanus Berserik (1921 - 2002) Zelfportret met hoed en hand

        Litho, m.o. in de steen gesigneerd - verkleurd, scheur, niet ingelijst. B/C 104 x 76cm

        Veilinghuis Onder de Boompjes
      • Hermanus Berserik (1921 - 2002) Het caroussel paard "25 cents per rit"
        Jun. 19, 2023

        Hermanus Berserik (1921 - 2002) Het caroussel paard "25 cents per rit"

        Est: €100 - €150

        Opgehoogde zeefdruk, niet gesigneerd. A- 49 x 63 cm / 71 x 85 cm

        Veilinghuis Onder de Boompjes
      • HERMAN BERSERIK (1921-2002)
        Jun. 19, 2023

        HERMAN BERSERIK (1921-2002)

        Est: €2,500 - €4,500

        "Kop met Hand" (Head with Hand) (1969) Signed and dated 1969 lower centre Signed, titled and dated juni 1969 on a label on the stretcher Oil and tempera on canvas, 40.3 x 49.9 cm Provenance: - Kunsthandel M.L. de Boer, Amsterdam - Private collection, the Netherlands * Please note: condition reports and additional photos are available upon request. For more information please visit our website: www.aagauctioneers.com.

        AAG Auctioneers
      • Herman Berserik (1921 - 2002)
        Jun. 15, 2023

        Herman Berserik (1921 - 2002)

        Est: €100 - €200

        Herman Berserik (1921 - 2002) Schets van zittende man. Gesigneerd m.o. en gedateerd 1967.

        Vendu Rotterdam
      • Herman Berserik (1921-2002)
        Jun. 12, 2023

        Herman Berserik (1921-2002)

        Est: €40 - €100

        Herman Berserik (1921-2002) etching Girl sig. b.m. 1960 no. 20 dim. 32 x 43 cm (with frame 51 x 61 cm)

        Venduehuis Dickhaut Maastricht
      • Caribbean Fly There by KLM Royal Dutch Airlines
        Jun. 11, 2023

        Caribbean Fly There by KLM Royal Dutch Airlines

        Est: €1,500 - €3,000

        Affiche entoilée/ Vintage Poster on Linnen

        Mirabaud-Mercier
        May. 12, 2023

        Est: €1,500 - €3,000

        Mirabaud-Mercier
      • Hermanus Berserik (1921-2002) ''s Gravenvoeren', gesigneerd en ge
        Apr. 25, 2023

        Hermanus Berserik (1921-2002) ''s Gravenvoeren', gesigneerd en ge

        Est: €1,500 - €2,000

        Hermanus Berserik (1921-2002) ''s Gravenvoeren', gesigneerd en gedateerd midden onder 1974 en met kunstenaarslabel op verso, acryl en olieverf op doek, 30,3 x 40,5 cm-Herkomst: Collectie Röling, met etiket op verso-

        Veilinghuis Van Spengen
      • Hermanus Berserik (1921-2002) Olielampen, gesigneerd r.o. en gesigneerd en gedateerd in de druk r.b.
        Feb. 28, 2023

        Hermanus Berserik (1921-2002) Olielampen, gesigneerd r.o. en gesigneerd en gedateerd in de druk r.b.

        Est: €50 - €75

        Hermanus Berserik (1921-2002) Olielampen, gesigneerd r.o. en gesigneerd en gedateerd in de druk r.b. 1974, litho, 22,5 x 26 cm, oplage 13/24

        Veilinghuis Van Spengen
      • Hermanus Berserik (1921-2002) Stilleven met appel en vis, genummerd 6/12 l.o., gesigneerd en gedateerd 1969 r.o.
        Feb. 16, 2023

        Hermanus Berserik (1921-2002) Stilleven met appel en vis, genummerd 6/12 l.o., gesigneerd en gedateerd 1969 r.o.

        Est: €50 - €100

        Stilleven met appel en vis, genummerd 6/12 l.o., gesigneerd en gedateerd 1969 r.o.

        Vendu Rotterdam
        Jan. 15, 2023

        Est: €1,500 - €3,000

        Millon Riviera
      • Hermanus Berserik (1921 - 2002) "Tanger"
        Dec. 12, 2022

        Hermanus Berserik (1921 - 2002) "Tanger"

        Est: €200 - €300

        Hermanus Berserik (1921 - 2002) "Tanger" Gemengde techniek, l.o. gesigneerd en '86. B 24 x 30 cm / 30 x 40.5 cm 24 x 30 cm / 30 x 40.5 cm

        Veilinghuis Onder de Boompjes
        Nov. 30, 2022

        Est: €1,500 - €3,000

        Millon Riviera
      • BERSERIK, Hermanus ('Herman') (1921-2002). (Two old ladies sitting on a bench). 1961
        Nov. 16, 2022

        BERSERIK, Hermanus ('Herman') (1921-2002). (Two old ladies sitting on a bench). 1961

        Est: €90 - €120

        BERSERIK, Hermanus ('Herman') (1921-2002). (Two old ladies sitting on a bench). 1961. Etching. 240 x 320 mm. Signed, dated and numb. (8/15) in pencil. Under passepartout. -- Id. (Boys). 1989. 2 etchings. 105 x 145 and 105 x 152 mm. Signed & numb. (9/100) in pencil. Under 1 passepartout. -- (3).

        Burgersdijk & Niermans
      • BERSERIK, Hermanus ('Herman'). (1921-2002). "Tegenlicht". 1979. Etching and aquatint ("ingewassen ets"). 424
        Nov. 16, 2022

        BERSERIK, Hermanus ('Herman'). (1921-2002). "Tegenlicht". 1979. Etching and aquatint ("ingewassen ets"). 424

        Est: €130 - €160

        BERSERIK, Hermanus ('Herman'). (1921-2002). "Tegenlicht". 1979. Etching and aquatint ("ingewassen ets"). 424 x 313 mm. Signed and dated in pencil. Framed, glazed & under passepartout.

        Burgersdijk & Niermans
      • Hermanus Berserik (1921-2002) 2 poppen, gesigneerd en gedateerd 1971 l.o. en in de druk, ets, b
        Oct. 04, 2022

        Hermanus Berserik (1921-2002) 2 poppen, gesigneerd en gedateerd 1971 l.o. en in de druk, ets, b

        Est: €75 - €100

        Hermanus Berserik (1921-2002) 2 poppen, gesigneerd en gedateerd 1971 l.o. en in de druk, ets, beeldmaat 42,5 x 37,5 cm, oplage 8/40

        Veilinghuis Van Spengen
      • Hermanus Berserik (1921 - 2002) Olielampen
        Sep. 26, 2022

        Hermanus Berserik (1921 - 2002) Olielampen

        Litho 7/50, m.o. gesigneerd en gedateerd 1974-75, A afb. 22.5 x 26.5 cm / niet ingelijst

        Veilinghuis Onder de Boompjes
      • Hermanus BERSERIK (1921-2002) 'Boy with a cat' oil on panel. (W: 32 x H: 47,5 cm)
        Sep. 21, 2022

        Hermanus BERSERIK (1921-2002) 'Boy with a cat' oil on panel. (W: 32 x H: 47,5 cm)

        Est: €150 - €250

        Hermanus BERSERIK (1921-2002) 'Boy with a cat' oil on panel.  Dimensions: (W: 32 x H: 47,5 cm)

        Flanders Auctions
      • HERMAN BERSERIK (1921-2002). "VROUW IN BAD"
        Jun. 22, 2022

        HERMAN BERSERIK (1921-2002). "VROUW IN BAD"

        Est: €70 - €140

        Drawing in black chalk, 13.5 x 18.5 cm, signed and dated "1971", under passepartout. Titled on a printed and typescript label of the Haags Gemeentemuseum (attached to the passepartout), which held an exhibition of his work in 1973. Also with annotation in pencil on passepartout: "Gekocht via tentoonstelling te Venlo f. 200,-. Afgebeeld in de katalogus p. 92 no. 177." The drawing is accompanied by a letter in pen by Berserik: "Geachte Heer Ameron. Geheel buiten mijn schuld hier eindelijk uw tekening. Ik heb hem voor het postvervoer wat minder kwetsbaar gemaakt door het passepartout wat te verkleinen. (Het was tóch beschadigd!) Het "plakkertje v/h Gem. Museum viel er daardoor af. Ik heb het er nu maar los bijgedaan. Hoogachtend Berserik". Also preserved is the front part of the original envelope which Berserik used for postage. (total 3)

        Zwiggelaar Auctions
        Jun. 20, 2022

        Est: €50 - €80

        Veilinghuis Onder de Boompjes
      • Caribbean Fly There by KLM Royal Dutch Airlines Affiche entoilée/ Vintage Poster on Linnen T.B.E. A + 48x 34cm
        May. 13, 2022

        Caribbean Fly There by KLM Royal Dutch Airlines Affiche entoilée/ Vintage Poster on Linnen T.B.E. A + 48x 34cm

        Est: €1,500 - €3,000

        Affiche entoilée/ Vintage Poster on Linnen T.B.E. A +

        Mirabaud-Mercier
      • Scheveningen in red moonlight: almost fauvist Berserik
        Dec. 13, 2021

        Scheveningen in red moonlight: almost fauvist Berserik

        Est: €1,000 - €1,500

        - BERSERIK, Herman (Dutch 1921 - 2002). Scheveningen, 1948. Oil on canvas, signed and dated 'Berserik '48' (lower left), signed again (on the stretcher), with an exhibition label of the Gemeentemuseum Den Haag (now Kunstmuseum), The Hague (on the stretcher); framed. Edges slightly rubbed, very good condition.

        Adams Amsterdam Auctions
      • Berserik, H. 1921-2002. (Walking doll).
        Nov. 25, 2021

        Berserik, H. 1921-2002. (Walking doll).

        Est: €100 - €150

        Berserik, H. 1921-2002. (Walking doll). Lithograph, 52x37,7 cm., signed "Berserik 1964" and "15/16" in pencil. - AND 10 others, i.a. by AAT VELDHOEN and J. DIEDEREN.

      • Berserik, H. (1921-2002). (Hilly landscape with a small village).
        Nov. 25, 2021

        Berserik, H. (1921-2002). (Hilly landscape with a small village).

        Est: €80 - €100

        Berserik, H. (1921-2002). (Hilly landscape with a small village). Etching, 19,7x21 cm., signed "Berserik 1972" and "4/28" in pencil. Bundt, L.A.C.J. van de (1909-1979). Deux femmes nue assises et une troisième nue allongée. Drypoint, 21,5x40,3 cm., signed "Livinus", "3/3" and [in a diff. handwriting in lower blank margin] titled in pencil. - AND 14 other prints by i.a. the same (Female nude), H. VAN DOKKUM, G. DE JONG, P. DAMAVE and J.A. DEODATUS.

      • Hermanus Berserik (1921-2002) ets, 40 x 30,5, 'bij: Music Hall', gesigneerd
        Sep. 28, 2021

        Hermanus Berserik (1921-2002) ets, 40 x 30,5, 'bij: Music Hall', gesigneerd

        Est: €100 - €150

        Hermanus Berserik (1921-2002) ets, 40 x 30,5, 'bij: Music Hall', gesigneerd en gedateerd '58 r.o . oplagenummer 3/16

        Veilinghuis Van Spengen
      • Hermanus Berserik (1921-2002) - Het balspel, kleurenets, ingekleurde pro
        Sep. 24, 2021

        Hermanus Berserik (1921-2002) - Het balspel, kleurenets, ingekleurde pro

        Est: €100 - €150

        Hermanus Berserik (1921-2002) Het balspel, kleurenets, ingekleurde proef, m.o. gesigneerd en gedateerd 2 mei 1982 (A). 21.5 x 33 / 51.5 x 61 cm. Starting Bid: € 80

        Veilinghuis Onder de Boompjes

      Auction Houses Selling Works by Herman Berserik