Pieter Jacobus van Boxel Auction Price Results

Piet van Boxel (1912-2001) doek, 40 x 30, Lezende dame met kind in interieur, gesigneerd r.b.

Lot 1552: Piet van Boxel (1912-2001) doek, 40 x 30, Lezende dame met kind in interieur, gesigneerd r.b.

Auction Date: Mar 09, 2021

Estimate: €200 - €300

Description: Piet van Boxel (1912-2001)
doek, 40 x 30, Lezende dame met kind in interieur, gesigneerd r.b.
...

Location: KR Hilversum, NL

Auction House: Veilinghuis Van Spengen

View additional info

Log in or Create account to view price data

Piet van Boxel (1912-2001) doek, 80 x 100, Interieur met kind in de wieg, gesigneerd r.o.

Lot 1054: Piet van Boxel (1912-2001) doek, 80 x 100, Interieur met kind in de wieg, gesigneerd r.o.

Auction Date: Mar 09, 2021

Estimate: €600 - €800

doek, 80 x 100, Interieur met kind in de wieg, gesigneerd r.o.
...

Location: KR Hilversum, NL

View additional info

Piet van Boxel (1912-2001) doek, 80,5 x 100, Interieur met moeder en kind in de wieg, gesigneer

Lot 1055: Piet van Boxel (1912-2001) doek, 80,5 x 100, Interieur met moeder en kind in de wieg, gesigneer

Auction Date: Mar 09, 2021

Estimate: €800 - €1,200

doek, 80,5 x 100, Interieur met moeder en kind in de wieg, gesigneerd r.o.
...

Location: KR Hilversum, NL

View additional info

Piet van Boxel (1912-2001) - doek, 80,5 x 100, Interieur met moeder en kind in de wieg, gesigneer

Lot 1260: Piet van Boxel (1912-2001) - doek, 80,5 x 100, Interieur met moeder en kind in de wieg, gesigneer

Auction Date: Dec 15, 2020

Estimate: €1,000 - €1,500

...

Location: KR Hilversum, NL

View additional info

Piet van Boxel (1912-2001) - doek, 80 x 100, Interieur met kind in de wieg, gesigneerd r.o.

Lot 1261: Piet van Boxel (1912-2001) - doek, 80 x 100, Interieur met kind in de wieg, gesigneerd r.o.

Auction Date: Dec 15, 2020

Estimate: €800 - €1,200

...

Location: KR Hilversum, NL

View additional info

Piet van Boxel (1912-2001)

Lot 198: Piet van Boxel (1912-2001)

Auction Date: Oct 18, 2017

Estimate: €300 - €400

Location: 's-Gravenhage, NL

Auction House: Venduehuis der Notarissen

View additional info

Piet van Boxel (1912-2001)

Lot 199: Piet van Boxel (1912-2001)

Auction Date: Oct 18, 2017

Estimate: €300 - €400

Location: 's-Gravenhage, NL

View additional info

Piet van Boxel (Rotterdam 1912 - Den Hoorn 2001)

Lot 266: Piet van Boxel (Rotterdam 1912 - Den Hoorn 2001)

Auction Date: Dec 14, 2015

Estimate: €1,000 - €2,000

Description: Mother and child
Signed l.l.
Oil on canvas, 80.6 x 100.6 cm
Provenance:
- Kunsthandel Gebroeders Koch, Rotterdam (inv. no. 26156)
- Private collection, The Netherlands
...

Location: Amsterdam, NL

Auction House: AAG Auctioneers

View additional info

Piet van Boxel (1912-2001) Scheveningse vrouw bij

Lot 44: Piet van Boxel (1912-2001) Scheveningse vrouw bij

Auction Date: May 29, 2013

Estimate: €700 - €900

Scheveningse vrouw bij de kolenkachel
l.o. get.
olieverf op doek, 49x39 cm
...

Location: 's-Gravenhage, NL

View additional info

Piet van Boxel (1912-2001) Scheveningse vrouw

Lot 45: Piet van Boxel (1912-2001) Scheveningse vrouw

Auction Date: May 29, 2013

Estimate: €700 - €900

Scheveningse vrouw breiend
r.o. get.
olieverf op doek, 45x37 cm
...

Location: 's-Gravenhage, NL

View additional info

Lot 406: Piet van Boxel (Rotterdam 1912 - Den Hoorn 2001)

Auction Date: Dec 17, 2012

Estimate: €1,000 - €1,500

Location: Amsterdam, NL

View additional info

Oil Painting: Piet Van Boxel, circa 1910 -

Lot 201: Oil Painting: Piet Van Boxel, circa 1910 -

Auction Date: Jan 27, 2012

Estimate: £200 - £250

Location: Tring, HTD, UK

Auction House: Tring Market Auctions

View additional info

Pieter Jacobus (Piet) van Boxel Rotterdam 1912 -

Lot 50: Pieter Jacobus (Piet) van Boxel Rotterdam 1912 -

Auction Date: Dec 02, 2009

Estimate: €800 - €1,000

Location: Amsterdam, NL

View additional info

similar artists