André Victor Leonard Broedelet Sold at Auction Prices

Painter, Water color painter

    • André Victor Leonard Broedelet, 1872 Jakarta – 1936 Leiden
      Sep. 28, 2023

      André Victor Leonard Broedelet, 1872 Jakarta – 1936 Leiden

      Est: €2,500 - €3,500

      DIE BRAUT Öl auf Holz. 30,3 x 21,5 cm. Mittig rechts signiert. Verso mit Etiketten und handschriftlichen Vermerken. In breitem teilebonisiertem Rahmen. Brustbildnis einer an ihrem Schleier erkenntlichen Braut, die über ihrem Gesangbuch im Liede innehält. Provenienz: Kunsthandel Frans Buffa & Zonen, Amsterdam, Inv. Nr. 2058. Literatur: Vgl. Carole Denninger- Schreuder, Schilders van Laren, Bussum, 2003, S. 125. Vgl. Truus Gubbels u.a., Couleur Locale, Blaricum, Eemnes, Laren, 2009, S. 22, Abb. 8. (1371158) (13)

    • André Victor Leonard Broedelet (1872-1936)
      Jun. 15, 2023

      André Victor Leonard Broedelet (1872-1936)

      Est: €200 - €400

      André Victor Leonard Broedelet (1872-1936) 'Portrettekening van een jongen', gemonogrammeerd ‘A.B.’ l.o. Verso: een landschap.

      Vendu Rotterdam
      May. 16, 2023

      Est: €400 - €800

      "Boy blowing soap bubbles", unsigned

      Vendu Rotterdam
    • ANDRÉ VICTOR LEONARD BROEDELET (1872 BATAVIA - 1936 LEIDEN)
      Apr. 30, 2023

      ANDRÉ VICTOR LEONARD BROEDELET (1872 BATAVIA - 1936 LEIDEN)

      Öl auf Holz, ¨Ein verborgenes Talent¨, oben links in Öl signiert ¨Broedelet¨, rückseitig mit diversen Inventarnummern und Aufklebern, ca. 47x32,5cm, in Prunkrahmen mit plastischen Muschel-Applikationen (60x46cm), Firnis, diverse Retuschen (unter Firnis), minimal craqueliert, rahmungsbedingter Farbabrieb

    • André Broedelet (1872-1936) aquarel, 16,5, x 26, Stilleven met fruit en walnoten, gesigneerd l.
      Sep. 01, 2020

      André Broedelet (1872-1936) aquarel, 16,5, x 26, Stilleven met fruit en walnoten, gesigneerd l.

      Est: €100 - €200

      André Broedelet (1872-1936) aquarel, 16,5, x 26, Stilleven met fruit en walnoten, gesigneerd l.b.

      Veilinghuis Van Spengen
    • André Broedelet (1872-1936)
      Aug. 29, 2018

      André Broedelet (1872-1936)

      Est: €300 - €400

      Meisje in boereninterieur, olieverf op doek, geplakt op paneel, 23x17 cm rechtsonder get. in initiaal 'B'

    • Boy drinking by André Broedelet
      Nov. 25, 2014

      Boy drinking by André Broedelet

      Est: €400 - €600

      BROEDELET, André Victor Leonard (Dutch 1872 - 1936). (Boy drinking). Watercolour and gouache with white highlights, signed in paint 'A Broedelet' (upper right in the image), framed under passe-partout behind glass, image size 33 x 25.5 cm., frame size 50.5 x 39.5 cm.

      Adams Amsterdam Auctions
    • André Victor Leonard Broedelet (1872-1936),
      Dec. 12, 2012

      André Victor Leonard Broedelet (1872-1936),

      Est: €500 - €700

      André Victor Leonard Broedelet (1872-1936), 'Stilleven', gesigneerd, paneel, afm. 34 x 62 cm.

      Zeeuws Veilinghuis
      Jun. 05, 2012

      Est: €800 - €1,200

      Zeeuws Veilinghuis
      Feb. 13, 2011

      ANDRE BROEDELET (Netherlands, 1872-1936) THE LACEMAKER (DE KANTWERKSTER) oil on panel; signed Broedelet, u.r.; bears R.C. & N.M. Vose Paintings, Boston stamp and an Arensche Kunsthandel, Amsterdam, Kunstenaar label on verso; 10 1/4 x 7 1/2 inches; framed: 17 1/4 x 14 1/2 inches

      Grogan & Company
    • André Victor Leonard (André) Broedelet Batavia
      Dec. 02, 2009

      André Victor Leonard (André) Broedelet Batavia

      Est: €500 - €700

      André Victor Leonard (André) Broedelet Batavia 1872 - Leiden 1936 Wandelaar in de sneeuw Gesigneerd l.o. en onduidelijke annotatie verso Olieverf op doek, 24 x 30 cm.

      AAG Auctioneers
    • ANDRÉ BROEDELET DUTCH 1872-1936
      Sep. 06, 2006

      ANDRÉ BROEDELET DUTCH 1872-1936

      Est: €1,500 - €2,000

      WATCHING OVER THE BABY 44 x 57,5 cm. signed l.l. oil on canvas