Don Clarke Sold at Auction Prices

b. 1932 -

    • SIGNED DON CLARKE MIXED MEDIA
      Jul. 03, 2018

      SIGNED DON CLARKE MIXED MEDIA

      Est: €300 - €600

      (1932 - 2012), titled the lesson, 80 x 100 cm.

      Veilinghuis de Jager
    • Don Clarke (1932)
      Dec. 20, 2017

      Don Clarke (1932)

      Est: €500 - €700

      'Etain and Midir with two witnesses' rechtsonder get. en gedateerd 1998, tevens in dorso get. en adres van de schilder: Mijas, Malaga, Spanje. olieverf op board, 100x180 cm

    • Don Clarke (1932)
      Dec. 20, 2017

      Don Clarke (1932)

      Est: €400 - €600

      'The lesson' rechtsonder get. en gedateerd '92, tevens in dorso get. en adres van de schilder: Mijas, Malaga, Spain. olieverf en collage van een schoen, op board, 99x80 cm

    • Don Clarke (1932)
      Dec. 20, 2017

      Don Clarke (1932)

      Est: €400 - €600

      The magic garden' rechtsonder get. en in dorso gedateerd 1993 olieverf op board, 46x55 cm Herkomst: voorheen bij galerie Hüsstege, Verwerstraat, Den Bosch.

    • Don Clarke (1932-2012)
      May. 20, 2014

      Don Clarke (1932-2012)

      Est: €300 - €400

      Don Clarke (1932-2012) Surrealistische voorstelling met berglandschap. Gesigneerd r.o. en gedateerd '79. Paneel 43 x 31,5 cm.

      Vendu Rotterdam
    • Don Clarke (1932-2012)
      May. 20, 2014

      Don Clarke (1932-2012)

      Est: €300 - €400

      Don Clarke (1932-2012) Vrouwelijk naakt met ei. Gesigneerd r.o. Paneel 37 x 32,5 cm.

      Vendu Rotterdam
    • Don Clarke, British 1932-2012- "Dogfight" and
      Apr. 14, 2012

      Don Clarke, British 1932-2012- "Dogfight" and

      Est: £120 - £180

      Don Clarke, British 1932-2012- "Dogfight" and "Rear Gunner"; watercolours on paper, two, both signed, 34.5x24.6cm & 34x24cm., (2) (may be subject to Droit de Suite)

      Roseberys
      Feb. 04, 2012

      Est: £200 - £300

      Roseberys
    • DON CLARKE, (BRITISH B. 1932), "SAILOR'S DREAM"
      Feb. 13, 2009

      DON CLARKE, (BRITISH B. 1932), "SAILOR'S DREAM"

      DON CLARKE (british b. 1932) "SAILOR'S DREAM" Signed and dated '77' bottom right, oil on panel 18 1/2 x 15 1/4 in.

      Freeman's