Henri de Cocker Sold at Auction Prices

Painter, b. 1908 - d. 1978

    • Henri DE COCKER (1908-1978)
      Jun. 18, 2023

      Henri DE COCKER (1908-1978)

      Est: €150 - €250

      Henri DE COCKER (1908-1978) Oil on hardboard Still life with fish, signed. Olie op hardboard Stilleven met vissen, getekend.

      Maison Jules Veilinghuis
    • Henri DE COCKER [1908-1978]
      Feb. 26, 2023

      Henri DE COCKER [1908-1978]

      Painting oil on panel signed Henri DE COCKER [1908-1978] "Portrait of a girl" dim. 73 x 61 cm.

      Cnock Auctions
    • DE COCKER HENRI
      Jan. 28, 2023

      DE COCKER HENRI

      Est: €100 - €150

      Characters

      Campo & Campo
    • DE COCKER HENRI(1908-1978)
      Oct. 25, 2022

      DE COCKER HENRI(1908-1978)

      Est: €300 - €500

      Abstract composition

      Campo & Campo
    • HENRI DE COCKER (1908-1978)
      Dec. 08, 2021

      HENRI DE COCKER (1908-1978)

      Est: €150 - €250

      Untitled. Charcoal and aquarel on linen. Signed 'De Cocker'. Provenance: Maurits Bilcke Exhibition: Tervuren, Privé kunstbezit te Tervuren en omgeving, 1966 Description FR Sans titre. Fusain et aquarelle sur lin. Signé 'De Cocker'. Provenance: Maurits Bilcke Expo: Tervuren, Collections privées à Tervueren et environs, 1966 Beschrijving NL Zonder titel. Houtskool en aquarel op linnen. Getekend 'De Cocker'. Herkomst: Maurits Bilcke Expo: Tervuren, Privé kunstbezit te Tervuren en omgeving, 1966

    • DE COCKER HENRI (1908 - 1978) paar gouaches : "Gezichten" - telkens : 29
      Oct. 03, 2021

      DE COCKER HENRI (1908 - 1978) paar gouaches : "Gezichten" - telkens : 29

      Est: €20 - €50

      DE COCKER HENRI (1908 - 1978) paar gouaches : "Gezichten" - telkens : 29 x 22,5 getekend pair of 20th Cent. Belgian gouaches - signed Henri De Cocker

      DVC
    • DE COCKER HENRI (1908 - 1978) olieverfschilderij op paneel : "Abstracte com
      Oct. 03, 2021

      DE COCKER HENRI (1908 - 1978) olieverfschilderij op paneel : "Abstracte com

      Est: €100 - €200

      DE COCKER HENRI (1908 - 1978) olieverfschilderij op paneel : "Abstracte compositie" - 90 x 80 getekend 20th Cent. Belgian abstract oil on panel - signed Henri De Cocker

      DVC
    • DE COCKER HENRI (1908 - 1978) lot van twee abstracte werken in gemengde tec
      Oct. 03, 2021

      DE COCKER HENRI (1908 - 1978) lot van twee abstracte werken in gemengde tec

      Est: €50 - €150

      DE COCKER HENRI (1908 - 1978) lot van twee abstracte werken in gemengde techniek - 57 x 39 en 37 x 57 getekend two 20th Cent. Belgian abstract mixed media - signed Henri De Cocker

      DVC
    • Henri DE COCKER [1908-1978]
      Aug. 09, 2021

      Henri DE COCKER [1908-1978]

      Est: €300 - €400

      Painting oil on panel signed "Portrait of a girl" dim. 73 x 61 cm.

      Cnock Auctions
    • Henri DE COCKER (1908-1978), Farmer's scene. Oil on canvas.
      May. 27, 2017

      Henri DE COCKER (1908-1978), Farmer's scene. Oil on canvas.

      Est: €150 - €200

      Maison Jules Veilinghuis
    • Henri DE COCKER (1908-1978), Portrait of a Lady (fauvism) 55 x 40 cm
      May. 27, 2017

      Henri DE COCKER (1908-1978), Portrait of a Lady (fauvism) 55 x 40 cm

      Est: €150 - €200

      Maison Jules Veilinghuis
    • Henri DE COCKER (1908-1978), Winter view on a row of houses
      May. 27, 2017

      Henri DE COCKER (1908-1978), Winter view on a row of houses

      Est: €100 - €200

      Oil. 50 x 40 cm.

      Maison Jules Veilinghuis
    • Henri de Cocker, 1908 Vurste – 1978 Gent
      Jun. 30, 2016

      Henri de Cocker, 1908 Vurste – 1978 Gent

      Est: €1,800 - €2,400

      Henri de Cocker, 1908 Vurste – 1978 Gent STRASSE MIT PASSANTEN Öl auf Papier auf Hartfaserplatte. 73 x 50 cm. (1062105) (2) (12)

    • Henri de Cocker,1908 Vurste - 1978 Gent
      Apr. 08, 2016

      Henri de Cocker,1908 Vurste - 1978 Gent

      Est: €1,000 - €1,500

      ANSICHT EINER STRAßE IM ABENDLICHT Öl auf Hartfaserplatte. 55,5 x 46 cm. Links unten signiert. (1041485) (12)

    • Henri de Cocker, 1908 Vurste - 1978 Gent
      Dec. 10, 2015

      Henri de Cocker, 1908 Vurste - 1978 Gent

      Est: €1,400 - €1,800

      STILLLEBEN MIT FLASCHEN Mischtechnik auf Leinwand, auf Platte aufgelegt. 46,5 x 59 cm. Rechts oben signiert. Gerahmt. (1030831) (12) Henri de Cocker 1908 Vurste - 1978 Ghent STILL LIFE WITH BOTTLES Mixed media on canvas, mounted on board. 46.5 x 59 cm. Signed upper right.