Hugo De Putter Sold at Auction Prices

b. 1938 - d. 1990

      • Hugo DE PUTTER (1938-1990), large ceramic sculpture
        Nov. 26, 2023

        Hugo DE PUTTER (1938-1990), large ceramic sculpture

        Est: €300 - €400

        Hugo DE PUTTER (1938-1990), large ceramic sculpture Hugo DE PUTTER (1938-1990), groot keramieken sculptuur

        Maison Jules Veilinghuis
      • Hugo DE PUTTER (1938-1990)
        May. 14, 2022

        Hugo DE PUTTER (1938-1990)

        Est: €200 - €300

        Hugo DE PUTTER (1938-1990) Ceramic sculpture. Keramieken sculptuur.

        Maison Jules Veilinghuis
      • Hugo DE PUTTER (1938-1990)
        Sep. 25, 2021

        Hugo DE PUTTER (1938-1990)

        Est: €200 - €300

        Maison Jules Veilinghuis
      • Hugo De Putter (1938-1990)
        Jun. 12, 2021

        Hugo De Putter (1938-1990)

        Est: €300 - €400

        Hugo De Putter (1938-1990) Oil on panel Untitled. signed. Olieverf op paneel, zonder titel. Gesigneerd.

        Maison Jules Veilinghuis
      • Hugo De Putter (1938-1990)
        Oct. 18, 2020

        Hugo De Putter (1938-1990)

        Est: €100 - €150

        Oil on panel Fiction + pastel & charcoal Julien van de veegaete

        Maison Jules Veilinghuis
      • Hugo de Putter (Balegem 1938 - 1990 Anduze).
        Mar. 19, 2020

        Hugo de Putter (Balegem 1938 - 1990 Anduze).

        Est: €20 - €30

        Surrealistic landscape. Signed lower left. Oil on copper. Meas. 20 x 14 cm.

        Goudwisselkantoor Veilingen
      • Hugo DE PUTTER (1938-1990)
        Dec. 01, 2019

        Hugo DE PUTTER (1938-1990)

        Est: €400 - €500

        Ceramics 1969

        Maison Jules Veilinghuis
      • Techinque mixte De Putter Hugo
        Jun. 03, 2019

        Techinque mixte De Putter Hugo

        Est: €120 - €150

        DE PUTTER Hugo (1938-1990 ) "Les Oreilles" Technique mixte, métal et huile sur panneau, relief, encadrement velours, nom de l'artiste repris au dos Encadrement: H: 55 cm L: 39 cm

        Legia-Auction
      • Hugo DE PUTTER (1938-1990)
        Jun. 02, 2019

        Hugo DE PUTTER (1938-1990)

        Est: €100 - €200

        Hugo DE PUTTER (1938-1990) Oil on copper Fiction

        Maison Jules Veilinghuis
        May. 26, 2019

        Est: €120 - €150

        Legia-Auction
      • Hugo DE PUTTER (1938-1990)
        May. 28, 2017

        Hugo DE PUTTER (1938-1990)

        Est: €250 - €300

        Oil on panel 1980. Dim 90 x 180 cm.

        Maison Jules Veilinghuis
      • 2 mixed media's - signed
        Apr. 01, 2017

        2 mixed media's - signed

        Est: €10 - €20

        2 mixed media's - signed DE PUTTER HUGO (1938 - 1990) twee werken in gemengde techniek met surrealistische composities - 39 x 21 en 48 x 22 getekend

        DVC
      • Hugo DE PUTTER (1938-1990)
        Nov. 26, 2016

        Hugo DE PUTTER (1938-1990)

        Est: €10 - €100

        Hugo DE PUTTER (1938-1990), H 26 cm

        Maison Jules Veilinghuis
      • 2 (�) oil on panel - signed and dated
        Oct. 24, 2016

        2 (�) oil on panel - signed and dated

        Est: - €50

        DE PUTTER HUGO (1938 - 1990) 2 (�) olieverfschilderijen op paneel met typische surrealistische taferelen telkens op verso getiteld : "Onverwacht bezoek" gedateerd 1976 en "Vergane grootheid" gedateerd 1974 - 485 x 59 en 31 x 39 getekend ENGLISH 2 (�) oil on panel - signed and dated

        DVC
      • 2 (�) oil on panel - signed and one is dated
        Oct. 24, 2016

        2 (�) oil on panel - signed and one is dated

        Est: - €50

        DE PUTTER HUGO (1938 - 1990) 2 (�) olieverfschilderij op paneel met typische surrealistische taferelen telkens op verso getiteld : "Het ei" en "Draken" gedateerd 1974 - 29 x 39 en 29 x 38 getekend ENGLISH 2 (�) oil on panel - signed and one is dated

        DVC
      • DE PUTTER HUGO (1938 - 1990) twee (§) werken in g
        Feb. 23, 2016

        DE PUTTER HUGO (1938 - 1990) twee (§) werken in g

        DE PUTTER HUGO (1938 - 1990) twee (§) werken in gemengde techniek met surrealistische composities - 39 x 21 en 48 x 22 getekend 2 (§) mixed media's - signed

        DVC