Jef Diels Sold at Auction Prices

Still life painter

    • Jef Diels (1952)
      Nov. 07, 2023

      Jef Diels (1952)

      Est: €500 - €1,000

      Jef Diels (1952) “Still Life with Bread”, signed ‘J.H. Diels’ and dated 1998 lower right.

      Vendu Rotterdam
    • DIELS JEF (1952-)
      May. 23, 2023

      DIELS JEF (1952-)

      Est: €400 - €600

      Still life with grapes, rummer and sprinkling spoon

      Campo & Campo
    • DIELS JEF (1952-)
      May. 23, 2023

      DIELS JEF (1952-)

      Est: €400 - €600

      Still life with pears

      Campo & Campo
    • Jef DIELS. Huile sur panneau, 33 x 30. Signée en bas à droite. Panneau seul.
      Apr. 09, 2022

      Jef DIELS. Huile sur panneau, 33 x 30. Signée en bas à droite. Panneau seul.

      Est: €200 - €250

      Huile sur panneau, 33 x 30. Signée en bas à droite. Panneau seul.

      Lhomme
    • painting oil on panel - Still life - monogrammed JHD pour DIELS Jef
      Oct. 24, 2021

      painting oil on panel - Still life - monogrammed JHD pour DIELS Jef

      Est: €200 - €300

      Tableau HSP -Nature morte- monogrammé JHD pour *DIELS J.* (Jef) (1952) 32x18cm cadre noir painting oil on panel - Still life - monogrammed JHD pour DIELS Jef

      Monsantic.com
    • painting oil on panel - Still life dedicated to the fishermen - 1988 signed DIELS Jef
      Jun. 27, 2021

      painting oil on panel - Still life dedicated to the fishermen - 1988 signed DIELS Jef

      Est: €250 - €350

      Tableau HSP -Nature morte dédié aux pêcheurs- 1988 signé *DIELS J.* (Jef) (1952) 30x40cm cadre doré painting oil on panel - Still life dedicated to the fishermen - 1988 signed DIELS Jef

      Monsantic.com
    • DIELS JEF
      Jan. 30, 2021

      DIELS JEF

      Est: €200 - €400

      Still life with jug, plums and chestnuts

      Campo & Campo
    • DIELS JEF
      Jan. 30, 2021

      DIELS JEF

      Est: €200 - €400

      Still life with jug, glass and grapes

      Campo & Campo
    • Still life
      Dec. 16, 2020

      Still life

      Est: €200 - €400

      Still life with the jug, the watch and the dates

      Campo & Campo
    • Still Life
      Dec. 16, 2020

      Still Life

      Est: €200 - €400

      Still Life with Jug, Nuts and Blueberries

      Campo & Campo
    • JEF DIELS (°1952)
      Jun. 22, 2020

      JEF DIELS (°1952)

      Est: €500 - €600

      Veredeld hert, 1990. Panel. Signed and dated 'J.H. Diels 1990'. Description FR Cerf élevé, 1990. Panneau. Signé et daté 'J.H. Diels 1990'. Beschrijving NL Veredeld hert, 1990. Paneel. Getekend en gedateerd 'J.H. Diels 1990'.

    • JEF DIELS (°1952) Voor ervoor en "erna", 1988. Paneel.
      Oct. 15, 2019

      JEF DIELS (°1952) Voor ervoor en "erna", 1988. Paneel.

      Est: €200 - €300

      JEF DIELS (°1952) Voor ervoor en "erna", 1988. Paneel. Getekend en gedateerd 'J.H.Diels 1988'. Met datum, titel en opdracht op verso. 30 x 24 cm (41.5 x 36 cm) JEF DIELS (°1952) Voor ervoor en "erna", 1988. Panneau. Signé et daté 'J.H.Diels 1988'. Date, titre et dédicace au revers. 30 x 24 cm (41.5 x 36 cm) JEF DIELS (°1952) For before and 'after', 1988. Panel. Signed and dated 'J.H. Diels 1988'. With date, title and dedication on the reverse. 30 x 24 cm (41.5 x 36 cm)

    • JEF DIELS (°1952) Stilleven met pruimen en roemer op tafeltj
      Oct. 15, 2019

      JEF DIELS (°1952) Stilleven met pruimen en roemer op tafeltj

      Est: €400 - €500

      JEF DIELS (°1952) Stilleven met pruimen en roemer op tafeltje met borduurwerk, 1988. Paneel. Getekend en gedateerd 'J.H.Diels 1988'. 35 x 49 cm (50.5 x 65.5 cm) JEF DIELS (°1952) Nature morte avec prûnes et verre sur une table garnie de broderie, 1988. Panneau. Signé et daté 'J.H.Diels 1988'. 35 x 49 cm (50.5 x 65.5 cm) JEF DIELS (°1952) Still life with plums and roemer glass on a table with embroidered cloth, 1988. Panel. Signed and dated 'J.H. Diels 1988'. 35 x 49 cm (50.5 x 65.5 cm)

    • JEF DIELS (°1952) Stilleven met rode bessen, drietal flesjes
      Oct. 15, 2019

      JEF DIELS (°1952) Stilleven met rode bessen, drietal flesjes

      Est: €400 - €500

      JEF DIELS (°1952) Stilleven met rode bessen, drietal flesjes en drinkglas op entablement met borduurwerk, 1989. Paneel. Getekend en gedateerd 'J.H.Diels 1989'. 40 x 50 cm (60.5 x 70.5 cm) JEF DIELS (°1952) Nature morte avec groseilles, trois flacons et verre sur entablement garni de broderie, 1989. Panneau. Signé et daté 'J.H.Diels 1989'. 40 x 50 cm (60.5 x 70.5 cm) JEF DIELS (°1952) Still life with red berries, three bottles and glass on stone table with embroidered cloth, 1989. Panel. Signed and dated 'J.H. Diels 1989'. 40 x 50 cm (60.5 x 70.5 cm)

    • JEF DIELS (°1952) Stilleven met zevental pruimen op tafeltje
      Oct. 15, 2019

      JEF DIELS (°1952) Stilleven met zevental pruimen op tafeltje

      Est: €200 - €300

      JEF DIELS (°1952) Stilleven met zevental pruimen op tafeltje met blauwe fluweel, 1989. Paneel. Getekend en gedateerd 'J.H.Diels 1989'. 24 x 30 cm (36 x 42 cm) JEF DIELS (°1952) Nature morte avec sept prûnes sur une table garnie de velours bleu, 1989. Panneau. Signé et daté 'J.H.Diels 1989'. 24 x 30 cm (36 x 42 cm) JEF DIELS (°1952) Still life with seven plums on a table with blue velvet, 1989. Panel. Signed and dated 'J.H. Diels 1989'. 24 x 30 cm (36 x 42 cm)

    • * JEF DIELS (°1952) Stilleven met druiven in schaal, paar pe
      Oct. 15, 2019

      * JEF DIELS (°1952) Stilleven met druiven in schaal, paar pe

      Est: €1,000 - €1,200

      * JEF DIELS (°1952) Stilleven met druiven in schaal, paar peren en kruik op entablement met wit geplooid doek, 1987. Paneel. Getekend en gedateerd 'J.H.Diels 1987'. 60 x 49 cm (80 x 71 cm) * JEF DIELS (°1952) Nature morte avec raisins dans une coupe, une paire de poires et cruche sur entablement avec toile pliée, 1987. Panneau. Signé et daté 'J.H.Diels 1987'. 60 x 49 cm (80 x 71 cm) * JEF DIELS (°1952) Still life with grapes in a plate, pair of pears and jug on a stone table with white cloth, 1987. Panel. Signed and dated 'J.H. Diels 1987'. 60 x 49 cm (80 x 71 cm)

    • * JEF DIELS (°1952) Stilleven met champignons in Imarischote
      Oct. 15, 2019

      * JEF DIELS (°1952) Stilleven met champignons in Imarischote

      Est: €1,000 - €1,500

      * JEF DIELS (°1952) Stilleven met champignons in Imarischotel met doek en gemberpot, 1987. Paneel. Getekend en gedateerd 'J.H.Diels 1987'. 49.5 x 60 cm (71 x 80.5 cm) * JEF DIELS (°1952) Nature morte avec champignons dans un plat Imari avec toile et pot à gingembre, 1987. Panneau. Signé et daté 'J.H.Diels 1987'. 49.5 x 60 cm (71 x 80.5 cm) * JEF DIELS (°1952) Still life with mushrooms in an Imari plate with cloth and ginger jar, 1987. Panel. Signed and dated 'J.H. Diels 1987'. 49.5 x 60 cm (71 x 80.5 cm)

    • JEF DIELS (°1952)
      Mar. 20, 2018

      JEF DIELS (°1952)

      Est: €500 - €750

      JEF DIELS (°1952) Stilleven met ajuinen en kan. Paneel. Getekend en gedateerd 'J.H.Diels 1984'. 50 x 44 JEF DIELS (°1952) Nature morte aux oignons et à la cruche. Panneau. Signé et daté 'J.H.Diels 1984'. 50 x 44 JEF DIELS (°1952) Still life with onions and jug. Panel. Signed and dated 'J. H. Diels 1984'. 50 x 44

    • Jef Diels (1952), 'Stilleven met twee groene fless
      Dec. 10, 2014

      Jef Diels (1952), 'Stilleven met twee groene fless

      Est: €400 - €500

      Jef Diels (1952), 'Stilleven met twee groene flessen', gesigneerd en gedateerd 1989, board, afm. 50 x 40 cm.

      Zeeuws Veilinghuis
    • Jef Diels (1952), 'Stilleven met kastanjes', gesig
      Dec. 10, 2014

      Jef Diels (1952), 'Stilleven met kastanjes', gesig

      Est: €500 - €700

      Jef Diels (1952), 'Stilleven met kastanjes', gesigneerd en gedateerd 1984, board, afm. 32 x 39,5 cm.

      Zeeuws Veilinghuis
    • Jef Diels (1952), 'Stilleven met blauwe fles', ges
      Dec. 10, 2014

      Jef Diels (1952), 'Stilleven met blauwe fles', ges

      Est: €300 - €500

      Jef Diels (1952), 'Stilleven met blauwe fles', gesigneerd en gedateerd 1986, board, afm. 39 x 49 cm.

      Zeeuws Veilinghuis
    • JEF DIELS (1952) Stilleven met kastanjes, mes,
      Mar. 26, 2013

      JEF DIELS (1952) Stilleven met kastanjes, mes,

      Est: €800 - €1,000

      JEF DIELS (1952) Stilleven met kastanjes, mes, pijp en hond op tafel. Board. Getekend en gedateerd 'J.H.Diels 1990'. Afmetingen: 50 x 60

    • J. Diels, 2 Naturezas mortas
      Oct. 29, 2010

      J. Diels, 2 Naturezas mortas

      Est: €200 - €300

      JEF DIELS (n.1952), Natureza morta, par de óleos sobre rmadeira, assinados e datados de 2002. Dim. aprox.: 45,5 x 21,5 cm. (cada)

      Palácio do Correio Velho
    • J. H. DIELS, 'A touch of lemon', 30 x 40 cm.
      Oct. 29, 2010

      J. H. DIELS, 'A touch of lemon', 30 x 40 cm.

      Est: €400 - €600

      JEF DIELS (n.1952), 'A touch of lemon', óleo sobre derivado de madeira, assinado e datado de 2003. Dim. aprox.: 30 x 40 cm.

      Palácio do Correio Velho
    • J. H. DIELS, 'Zachte landing', 27,5 x 43,5 cm.
      Oct. 29, 2010

      J. H. DIELS, 'Zachte landing', 27,5 x 43,5 cm.

      Est: €400 - €600

      JEF DIELS (n.1952), 'Zachte landing', óleo sobre platex, assinado e datado de 2001. Dim. aprox.: 27,5 x 43,5 cm.

      Palácio do Correio Velho
      Oct. 29, 2010

      J. Diels, 2 Naturezas mortas

      Est: €200 - €300

      JEF DIELS (n.1952), Natureza morta, par de óleos sobre madeira, assinados e datados de 2002 e 2003. Dim. aprox.: 45,5 x 21,5 cm. (cada)

      Palácio do Correio Velho
    • m - Jef Diels Belgian,b. 1952 , duet van peer en mangoustan oil on board
      Dec. 17, 2007

      m - Jef Diels Belgian,b. 1952 , duet van peer en mangoustan oil on board

      Est: €1,200 - €1,800

      signed and dated 1998 oil on board

    • m - Jef Diels Belgian,b. 1952 , ochtendlicht oil on board
      Dec. 17, 2007

      m - Jef Diels Belgian,b. 1952 , ochtendlicht oil on board

      Est: €1,000 - €1,500

    • m - Jef Diels Belgian,b. 1952 , de droeve boodschap oil on board
      Dec. 17, 2007

      m - Jef Diels Belgian,b. 1952 , de droeve boodschap oil on board

      Est: €400 - €600

    • m - Jef Diels Belgian,b. 1952 , trompe l'oeil oil on board
      Dec. 17, 2007

      m - Jef Diels Belgian,b. 1952 , trompe l'oeil oil on board

      Est: €600 - €900

      signed and dated 1999 oil on board

    Auction Houses Selling Works by Jef Diels