Karel Dierickx Sold at Auction Prices

Painter, b. 1940 - d. 2014

      • Karel DIERICKX (1940-2014), pencil drawing Untitled, signed and dated 1981
        Feb. 19, 2024

        Karel DIERICKX (1940-2014), pencil drawing Untitled, signed and dated 1981

        Est: €150 - €250

        Karel DIERICKX (1940-2014), pencil drawing Untitled, signed and dated 1981 Karel DIERICKX (1940-2014), potloodtekening Zonder titel, getekend en gedateerd 1981

        Maison Jules Veilinghuis
      • Tableaux Huile sur papier "Composition". Signé en bas vers la gauche Die
        Feb. 14, 2024

        Tableaux Huile sur papier "Composition". Signé en bas vers la gauche Die

        Est: €300 - €450

        Tableaux Huile sur papier "Composition". Signé en bas vers la gauche Dierickx et daté. Ecole belge. Dim.:+/-34x30,5cm. DIERICKX Karel (1940 - 2014)

      • KAREL DIERICKX (1940-2014)
        Dec. 06, 2023

        KAREL DIERICKX (1940-2014)

        Est: €100 - €200

        'stilleven met vogels', 1968. Grey pencil. Signed, dated and titled in pencil. Description FR 'stilleven met vogels', 1968. Crayon gris. Signé, daté et titré au crayon. Beschrijving NL 'stilleven met vogels', 1968. Grijs potlood. Getekend, gedateerd en getiteld in potlood.

      • Dierickx Karel - I live and love (1968)
        May. 20, 2023

        Dierickx Karel - I live and love (1968)

        Est: €1,000 - €1,400

        Oil on canvas - Sig. on the reverse "Gent 5-3-68" with title

        De Vuyst
      • KAREL DIERICKX (1940-2014)
        Apr. 27, 2023

        KAREL DIERICKX (1940-2014)

        Est: €200 - €300

        'Tierra seca'. Ink. Title and signature in pencil on passe-partout. Frame. Provenance: Marc Ruyters Collection - Christine Van Broeckhoven. Description FR 'Tierra seca'. Encre. Titre et signature au crayon sur le passe-partout. Cadre. Provenance : Collection Marc Ruyters - Christine Van Broeckhoven. Beschrijving NL 'Tierra seca'. Inkt. Titel en signatuur in potlood op passe-partout. Kader. Herkomst: Verzameling Marc Ruyters - Christine Van Broeckhoven.

      • DIERICKX KAREL (1940 - 2014) werk in gemengde techniek met een compositie met figuren - 41,5 x 35,
        Mar. 05, 2023

        DIERICKX KAREL (1940 - 2014) werk in gemengde techniek met een compositie met figuren - 41,5 x 35,

        Est: €100 - €300

        DIERICKX KAREL (1940 - 2014) werk in gemengde techniek met een compositie met figuren - 41,5 x 35,5 getekend 20th Cent. Belgian mixed media painting - signed Karel Dierickx

        DVC
      • DIERICKX KAREL (1940 - 2014) werk in gemengde techniek : "El Rey de Harlem (Los Negros)" - 15 x 16
        Mar. 05, 2023

        DIERICKX KAREL (1940 - 2014) werk in gemengde techniek : "El Rey de Harlem (Los Negros)" - 15 x 16

        Est: €40 - €60

        DIERICKX KAREL (1940 - 2014) werk in gemengde techniek : "El Rey de Harlem (Los Negros)" - 15 x 16,5 gemonogrammeerd 20th Cent. Belgian mixed media painting - with the monogram of Karel Dierickx

        DVC
      • Dierickx Karel - Old orangery (1981)
        Mar. 04, 2023

        Dierickx Karel - Old orangery (1981)

        Est: €800 - €1,200

        Oil on canvas - Sig. '81 and title on the reverse - Unframed

        De Vuyst
      • KAREL DIERICKX (1940-2014) Personnage à l’oiseau, 1968. Crayon sur papier.
        Dec. 12, 2022

        KAREL DIERICKX (1940-2014) Personnage à l’oiseau, 1968. Crayon sur papier.

        Est: €150 - €200

        KAREL DIERICKX (1940-2014) Personnage à l’oiseau, 1968. Crayon sur papier. Signé et daté. Potlood op papier. Getekend en gedateerd. 60 x 53,5 cm

        Cornette de Saint-Cyr-Bruxelles
      • KAREL DIERICKX (1940-2014) Composition florale, 1972. Aquarelle sur papier.
        Dec. 12, 2022

        KAREL DIERICKX (1940-2014) Composition florale, 1972. Aquarelle sur papier.

        Est: €150 - €200

        KAREL DIERICKX (1940-2014) Composition florale, 1972. Aquarelle sur papier. Signée et datée. Aquarel op papier. Getekend en gedateerd. 25,5 x 25 cm

      • KAREL DIERICKX (1940-2014) De vogel, 1969. Série de quatre encres dont deux
        Dec. 12, 2022

        KAREL DIERICKX (1940-2014) De vogel, 1969. Série de quatre encres dont deux

        Est: €400 - €600

        KAREL DIERICKX (1940-2014) De vogel, 1969. Série de quatre encres dont deux rehaussées de crayon de couleurs. Toutes signées et datées. Reeks van vier inkten, twee verrijkt met kleurpotlood. Allemaal ondertekend en gedateerd. 32x 24,5 cm (x3) & 24,5 x 32 cm (x1)

      • DIERICKX CAREL
        Dec. 10, 2022

        DIERICKX CAREL

        Est: €30 - €100

        The couple

        Campo & Campo
      • KAREL DIERICKX (1940-2014)
        Dec. 09, 2022

        KAREL DIERICKX (1940-2014)

        Est: €400 - €600

        'Het mirakel van St-Jan', 2012. Pencil and charcoal. Titled, signed and dated in pencil. Frame. Description FR 'Het mirakel van St-Jan', 2012. Crayon et fusain. Titré, signé et daté au crayon. Cadre. Beschrijving NL 'Het mirakel van St-Jan', 2012. Potlood en houtskool. Getiteld, getekend en gedateerd in potlood. Kader.

      • KAREL DIERICKX (1940-2014)
        Dec. 09, 2022

        KAREL DIERICKX (1940-2014)

        Est: €400 - €600

        Untitled, 2013. Oil on wood. Signed, dated and with handwritten dedication to Jan Hoet. Description FR Sans titre, 2013. Huile sur bois. Signé, daté. Avec dédicace manuscrite à Jan Hoet. Beschrijving NL Zonder titel, 2013. Olie op hout. Getekend, gedateerd en met handgeschreven opdracht aan Jan Hoet.

      • KAREL DIERICKX (1940-2014) Bron (3), 1988 Huile sur toile. Signée, datée et
        Dec. 04, 2022

        KAREL DIERICKX (1940-2014) Bron (3), 1988 Huile sur toile. Signée, datée et

        Est: €1,500 - €2,000

        KAREL DIERICKX (1940-2014) Bron (3), 1988 Huile sur toile. Signée, datée et titrée au dos. Olieverf op doek. Achteraan getekend, gedateerd en getiteld. 110 x 91 cm

      • Karel DIERICKX (1940-2014)
        Nov. 27, 2022

        Karel DIERICKX (1940-2014)

        Est: €1,300 - €1,600

        Karel DIERICKX (1940-2014) Window. Gouache on paper, signed and dated. Venster. Gouache op papier, getekend en gedateerd.

        Maison Jules Veilinghuis
      • Karel DIERICKX (1940-2014)
        Sep. 18, 2022

        Karel DIERICKX (1940-2014)

        Est: €300 - €400

        Karel DIERICKX (1940-2014) Lithograph e.a., signed and drawing, signed. Litho e.a., gesigneerd en tekening, gesigneerd.

        Maison Jules Veilinghuis
      • Dierickx Karel - Composition (2009) - Flowers (2002)
        May. 21, 2022

        Dierickx Karel - Composition (2009) - Flowers (2002)

        Est: €1,000 - €1,500

        Oil on canvas - Sig. and sig. on the reverse 2009 with text - Gouache on cardboard - Sig. 7.03.002 - Unframed

        De Vuyst
      • Dierickx Karel - Exotic walk II (1985)
        May. 21, 2022

        Dierickx Karel - Exotic walk II (1985)

        Est: €1,000 - €1,600

        Acrylic on paper on board - Sig. 1985

        De Vuyst
      • Karel Dierickx, Gent 1940 – 2014 Gent, Tiresias
        Mar. 30, 2022

        Karel Dierickx, Gent 1940 – 2014 Gent, Tiresias

        Est: €2,000 - €4,000

        Karel Dierickx Gent 1940 – 2014 Gent „Tiresias“ Oil on Canvas 120 x 90 cm Monogrammed & dated (19)90 u.r. Signed & dated by own hand on the reverse 1990 Provenance: Gallery Eugen Lendl, Graz

        Tiberius Auctions
      • Karel Dierickx, Gent 1940 – 2014 Gent, Gone the time
        Mar. 30, 2022

        Karel Dierickx, Gent 1940 – 2014 Gent, Gone the time

        Est: €2,000 - €4,000

        Karel Dierickx Gent 1940 – 2014 Gent Gone the time Oil on Canvas 120 x 90 cm signed & dated u.l. Inscribed by the artist on the reverse Provenance: Gallery Eugen Lendl, Graz

        Tiberius Auctions
      • KAREL DIERICKX (1940-2014)
        Dec. 09, 2021

        KAREL DIERICKX (1940-2014)

        Est: €300 - €400

        Untitled, 1965. Gouache. Signed and dated. Framed. Description FR Sans titre, 1965. Gouache. Signée et datée. Encadrée. Beschrijving NL Zonder titel, 1965. Gouache. Getekend en gedateerd 'Dierckx/ 1965'. In kader.

      • Dierickx Karel - I saw it all happen (1973)
        Oct. 23, 2021

        Dierickx Karel - I saw it all happen (1973)

        Est: €1,000 - €2,000

        Oil on canvas - Sig. on the reverse 1973 with title

        De Vuyst
      • KAREL DIERICKX (1940-2014)
        Oct. 13, 2020

        KAREL DIERICKX (1940-2014)

        Est: €1,000 - €1,500

        A five-panel aluchrome depicting the big bang. Signed 'karel dierickx'. Description FR Big bang. Aluchromie quintuple. Signée 'Karel Dierickx'. Beschrijving NL Oerknal. Vijfdelige aluchromie. Getekend 'Karel Dierickx'.

        Feb. 17, 2020

        Est: €200 - €300

        DIERICKX KAREL (1940 - 2014) werk in gemengde techniek : "Compositie" - 30 x 23,5 getekend en gedateerd 1983 dit werk werd oa tentoongesteld tijdens de Bienale van Venetië dd 1984 20th Cent. Belgian mixed media - signed Karel Dierickx and dated 1983 - this painting was exhibited during the Bienale of Venice dd 1984

        DVC
      • KAREL DIERICKX (né en 1940) "Composition, 1989." Technique mixte. Feuil
        Dec. 15, 2019

        KAREL DIERICKX (né en 1940) "Composition, 1989." Technique mixte. Feuil

        Est: €300 - €500

        KAREL DIERICKX (né en 1940) "Composition, 1989." Technique mixte. Feuille de carnet de croquis. Recto/verso. Signé et daté en bas à droite. Gemengde techniek. Schetsboekje. Duplex/verso. Gesigneerd en gedateerd rechtsonder.

      • Karel DIERICKX (1940-2014)
        Sep. 29, 2019

        Karel DIERICKX (1940-2014)

        Est: €150 - €200

        Karel DIERICKX (1940-2014) Pencil drawing Morning

        Maison Jules Veilinghuis
      • Karel DIERICKX (1940-2014)
        Jun. 30, 2019

        Karel DIERICKX (1940-2014)

        Est: €200 - €300

        Karel DIERICKX (1940-2014) Mixed technique Composition 1982 signed front and back

        Maison Jules Veilinghuis
      • Karel DIERICKX (1940-2014)
        Jun. 01, 2019

        Karel DIERICKX (1940-2014)

        Est: €250 - €300

        Karel DIERICKX (1940-2014) Ink drawing Untitled Signed and dated 1993

        Maison Jules Veilinghuis
      • Karel Dierickx (1940-) - Le signal
        May. 28, 2019

        Karel Dierickx (1940-) - Le signal

        Est: €180 - €300

        Crayon sur papier. Signé et daté 1973 en bas au milieu. Dimensions: 36,5 x 56 cm.

        Brussels Art Auctions
      • Karel Dierickx (1940-) - Abstraction
        May. 28, 2019

        Karel Dierickx (1940-) - Abstraction

        Est: €250 - €300

        Huile sur toile marouflée sur panneau. Signé en bas à droite. Dimensions: 53,5 x 42 cm.

        Brussels Art Auctions
      • KAREL DIERICKX (1940-2014)
        Mar. 19, 2019

        KAREL DIERICKX (1940-2014)

        Est: €300 - €400

        KAREL DIERICKX (1940-2014) Zonder titel. Aluchromie. Getekend en gedateerd op verso 'Dierickx/(19)62'. 95 x 126 KAREL DIERICKX (1940-2014) Sans titre. Aluchromie. Signée et datée au revers 'Dierickx/(19)62'. 95 x 126 KAREL DIERICKX (1940-2014) Untitled. Aluchromy. Signed and dated on the reverse 'Dierickx/(19)62'. 95 x 126

      • KAREL DIERICKX (1940-2014)
        Mar. 19, 2019

        KAREL DIERICKX (1940-2014)

        Est: €300 - €400

        KAREL DIERICKX (1940-2014) Zonder titel. Aluchromie. Getekend en gedateerd op verso 'Karel/Dierickx/(19)62'. 95 x 125 KAREL DIERICKX (1940-2014) Sans titre. Aluchromie. Signée et datée au revers 'Karel/Dierickx/(19)62'. 95 x 125 KAREL DIERICKX (1940-2014) Untitled. Aluchromy. Signed and dated on the reverse 'Karel/Dierickx/(19)62'. 95 x 125

      • DIERICKX KAREL (1940 - 2014) werk in gemengde techniek : "Compositie" - 2
        Sep. 30, 2018

        DIERICKX KAREL (1940 - 2014) werk in gemengde techniek : "Compositie" - 2

        Est: €200 - €300

        DIERICKX KAREL (1940 - 2014) werk in gemengde techniek : "Compositie" - 21 x 24 getekend en gedateerd 1991 20th Cent. Belgian mixed media - signed Karel Dierickx and dated 1991

        DVC
      • Karel DIERICKX (1940-2014)
        Jun. 24, 2018

        Karel DIERICKX (1940-2014)

        Est: €400 - €600

        mixed technique signed and dated 1982

        Maison Jules Veilinghuis
      • "Karel Dierickx(1940-)"Le signal
        Jun. 05, 2018

        "Karel Dierickx(1940-)"Le signal

        Est: €350 - €500

        Crayon sur papier.Signé et daté 1973 en bas au milieu.

        Brussels Art Auctions
      • "Karel Dierickx(1940-)"Abstraction
        Jun. 05, 2018

        "Karel Dierickx(1940-)"Abstraction

        Est: €500 - €600

        Huile sur toile marouflée sur panneau.Signé en bas à droite.

        Brussels Art Auctions
      • KAREL DIERICKX (1940-2014)
        Mar. 22, 2018

        KAREL DIERICKX (1940-2014)

        Est: €300 - €400

        KAREL DIERICKX (1940-2014) Zonder titel (1992). Gouache en aquarel. Getekend en gedateerd in potlood 'Karel Dierickx/ 1992'. In kader. 600 x 500 mm KAREL DIERICKX (1940-2014) Sans titre. Gouache et aquarelle. Signée et datée. Encadrée. 600 x 500 mm KAREL DIERICKX (1940-2014) Untitled. Gouache and watercolour. Signed and dated. Framed. 600 x 500 mm

      • KAREL DIERICKX (1940-2014)
        Mar. 22, 2018

        KAREL DIERICKX (1940-2014)

        Est: €300 - €350

        KAREL DIERICKX (1940-2014) Luuk Gruwez/ Karel Dierickx, De kerf in je wang. Gent, Octave de Achtste, 2011. In-fol. Een van de 36 reguliere met de hand in potlood gen. ex., nr. 7, gesigneerd. Met vijf etsen en suite met dezelfde prenten, alle getekend en genummerd in potlood. In orig. kaft en schuifdoos. KAREL DIERICKX (1940-2014) (Dierickx) Luuk Gruwez/ Karel Dierickx, De kerf in je wang. Gand, Octave de Achtste, 2011. In-fol. Tir. lim. et num. 7/36. KAREL DIERICKX (1940-2014) (Dierickx) Luuk Gruwez/ Karel Dierickx, De kerf in je wang. Ghent, Octave de Achtste, 2011. In-fol. One of the 36 numbered copies (n°7).

      • KAREL DIERICKX (1940-2014) Composition, 1997
        Dec. 17, 2017

        KAREL DIERICKX (1940-2014) Composition, 1997

        Est: €1,000 - €1,500

        KAREL DIERICKX (1940-2014) Composition, 1997 Gouache sur papier Signée et datée en bas à droite Gouache op papier Gesigneerd en gedateerd onderaan rechts 40 x 30 cm Provenance / Herkomst : Galerie Hachmeister, Munster Collection privée, Belgique

      • KAREL DIERICKX (1940-2014)Untitled. Set of two lithographs. Both signed, dated and with handwritten dedication to Jan Hoet in pencil.
        Oct. 12, 2017

        KAREL DIERICKX (1940-2014)Untitled. Set of two lithographs. Both signed, dated and with handwritten dedication to Jan Hoet in pencil.

        Est: €100 - €200

        KAREL DIERICKX (1940-2014) Untitled. Set of two lithographs. Both signed, dated and with handwritten dedication to Jan Hoet in pencil. KAREL DIERICKX (1940-2014) Zonder titel (1975). Lot van twee litho's. Beide getekend en gedateerd in potlood 'karel dierickx/ 1975'. Beide met handgeschreven opdracht aan Jan Hoet en echtgenote.

      • KAREL DIERICKX (1940-2014)Untitled. Gouache and watercolour. Signed and dated. Framed. 600 x 500 mm
        Oct. 12, 2017

        KAREL DIERICKX (1940-2014)Untitled. Gouache and watercolour. Signed and dated. Framed. 600 x 500 mm

        Est: €400 - €600

        KAREL DIERICKX (1940-2014) Untitled. Gouache and watercolour. Signed and dated. Framed. 600 x 500 mm KAREL DIERICKX (1940-2014) Zonder titel (1992). Gouache en aquarel. Getekend en gedateerd in potlood 'Karel Dierickx/ 1992'. In kader. 600 x 500 mm

      • KAREL DIERICKX (1940-2014)(Dierickx) Luuk Gruwez/ Karel Dierickx, De kerf in je wang. Ghent, Octave de Achtste, 2011. In-fol. One of the 36 numbered copies (n°7).
        Oct. 12, 2017

        KAREL DIERICKX (1940-2014)(Dierickx) Luuk Gruwez/ Karel Dierickx, De kerf in je wang. Ghent, Octave de Achtste, 2011. In-fol. One of the 36 numbered copies (n°7).

        Est: €300 - €350

        KAREL DIERICKX (1940-2014) (Dierickx) Luuk Gruwez/ Karel Dierickx, De kerf in je wang. Ghent, Octave de Achtste, 2011. In-fol. One of the 36 numbered copies (n°7). KAREL DIERICKX (1940-2014) Luuk Gruwez/ Karel Dierickx, De kerf in je wang. Gent, Octave de Achtste, 2011. In-fol. Een van de 36 reguliere met de hand in potlood gen. ex., nr. 7, gesigneerd. Met vijf etsen en suite met dezelfde prenten, alle getekend en genummerd in potlood. In orig. kaft en schuifdoos.

      • DIERICKX, Karel (1940-2014) – Verzameling van 6 zeefdrukken
        Oct. 06, 2017

        DIERICKX, Karel (1940-2014) – Verzameling van 6 zeefdrukken

        Est: €120 - €200

        DIERICKX, Karel (1940-2014) – Verzameling van 6 zeefdrukken Verschillende formaten (groot) alles in kleur en getekend door de kunstenaar in potlood. Allen proefdrukken uit de verzameling van de drukker. Zeer fris bewaard. Bijgevoegd: 2 kleine zeefdrukjes, getekend door kunstenaar in potlood. Proeven voor de drukker. Samen: 8 stuks

        Auctions Van de Wiele
      • DIERICKX KAREL (1940 - 2014) potloodtekening: Compositie - 39 x 26 getekend en gedateerd 2002 (?)
        May. 13, 2017

        DIERICKX KAREL (1940 - 2014) potloodtekening: Compositie - 39 x 26 getekend en gedateerd 2002 (?)

        Est: €80 - €150

        drawing - signed and dated

        DVC
      • DIERICKX KAREL (1940 - 2014) werk in gemengde techniek: Compositie - 42,5 x 36,5 getekend en gedateerd 1965
        May. 13, 2017

        DIERICKX KAREL (1940 - 2014) werk in gemengde techniek: Compositie - 42,5 x 36,5 getekend en gedateerd 1965

        Est: €200 - €400

        mixed media - signed and dated

        DVC
      • Karel Dierickx (1940-2014);
        May. 09, 2017

        Karel Dierickx (1940-2014);

        Est: €150 - €200

        Karel Dierickx (1940-2014); Roland Roure (né en 1940); José Vermeersch (1922-1997); Nicole Callebaut (née en 1935) Ensemble de 3 lithographies et 1 eau-forte. Signées et numérotées. Set van 3 lithografieën en 1 zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 55 x 37,5 cm – 28 x 37,5 cm 72,5 x 54,8 cm - 76 x 56 cm

      • painting in mixed media - signed and dated
        Apr. 03, 2017

        painting in mixed media - signed and dated

        Est: €200 - €300

        painting in mixed media - signed and dated DIERICKX KAREL (1940 - 2014) schilderij in gemengde techniek : "Abstracte compositie" - 20 5 x 23 5 getekend en gedateerd 1991

        DVC